Як відкрити капот на Форд Скорпіо.

Часто тим, хто вперше стикається з імпортними машинами, необхідні початкові знання, що дозволяють правильно зробити деякі операції, що відрізняються по виконанню від таких на вітчизняних авто. Наприклад, відкрити капот. У тому числі і в аварійній ситуації, при обриві троса приводу.
Інструкція
1
Для відкриття капота на "Форд Скорпіо" потягніть за рукоятку привода його замка. Вона розташована в нижній частині рульової колонки. При цьому кромка капота пріподнімется. Встаньте перед автомобілем і Протягніть руку під кромку капота. Намацайте страхувальний гак і відіжміть його вгору. Відкрийте кришку капота і заведіть страхувальний гак в гніздо на кришці.
2
Щоб закрити капот виведіть страхувальний гак з його гнізда, укладіть упор в гніздо і закріпіть його фіксатором. Опустіть капот до висоти 15-20 см і відпустіть. Дозвольте йому вільно впасти на замок. При замиканні замку повинен пролунати характерний клацання. Перевірте його спрацьовування і надійність закриття. Ненадійно закритий капот здатний мимовільно відкритися під час руху.
3
При обриві троса приводу замка капота відкрийте його довгою викруткою, підібравшись до автомобіля знизу. Для цього встановіть автомобіль на оглядову яму, канаву або естакаду. При наявності підйомника або домкрата з упорами вивісите передню частину машини. Переконайтеся, що автомобіль надійно зафіксований від випадкового зсуву. Для цього включіть передачу, затягніть стоянкове гальмо, встановіть противідкатні упори під колеса.
4
Зніміть нижній облицювальний кожух з рульової колонки, відкрутивши два гвинти його кріплення. Від важеля управління замком капота від'єднайте трос приводу. Для цього вийміть його оболонку з скоби, і від'єднайте трос від важеля. Просуньте трос в моторний відсік. Підібравшись до автомобіля знизу, зніміть трос приводу з бічних кріплень в моторному відсіку. Відкрутіть болти кріплення замка капота і зніміть його.
5
Установку нового троса проведіть в послідовності, зворотній зняттю. Встановіть замок кришки капота. Перед початком експлуатації відремонтованого автомобіля переконайтеся, що важіль відкриття капота з салону повністю відкриває засувку капота. В іншому випадку відрегулюйте трос.