Як переробити чоловічу сорочку. Як переробити чоловічу футболку в жіночу.

Чоловіча сорочка - не тільки предмет гардероба сильної половини людства. Часто для власних потреб її запозичують і жінки. Способів переробити чоловічу сорочку - величезна кількість.
Інструкція
1
Зробіть з чоловічої сорочки прекрасну жіночу туніку. Для цього потрібно всього лише відрізати від неї верхню частину. Робіть відріз по лінії грудей, відразу під пахвами. Потім пришийте зверху широку - приблизно п'ять см - атласну стрічку контрастного кольору. Кінці її повинні бути набагато довший країв сорочки. Тепер надіньте застебнуту сорочку, стрічки схрестіть на шиї і зав'яжіть ззаду. Плаття-туніка готово.
2
Створіть з чоловічої сорочки спідницю. Для цього відріжте верхню частину - приблизно до рукавів. Краї обробіть - підробити і підшийте. Надіньте сорочку на стегна, зафіксуйте її рукавами. Вони виконають роль пояса. Оригінальна спідниця готова.
3
Відріжте рукава і трохи поглибте пройму сорочки. Ззаду злегка зберіть і закріпіть посередині невеликої стрічкою. Нижній край сорочки підробити, вставте гумку. Так у вас вийде незвичайна літня блузка.
4
Переробіть відразу кілька чоловічих сорочок в новий предмет жіночого гардеробу. Для цього знадобляться дві або три сорочки. Головне, щоб вони різко контрастували один з одним. Одну зробіть базової і відріжте від неї на ваш погляд непотрібні елементи. Наприклад, один рукав і половину планки. З інших виріжте відповідні частини і пришити їх до базової. Вийде відмінна контрастна штучка.
5
Зробіть з сорочки брюки. Для цього відсічі комір і кишені. Потім місце, де був комір, зашейте. Переверніть сорочку догори ногами і перетворите рукава в брючини. А нижню частину зав'яжіть вузлом на талії. Отримайте нестандартну одяг, яка, до того ж, проста у виготовленні.
6
Переробіть чоловічу сорочку в жіночу блузку. Розпоріть по швах, побудуйте трохи приталенную викрійку. Накладіть її на тканину і виріжте. Зшийте оновлені частини сорочки і обробіть краю. Можете прикрасити вийшла блузку різними елементами декору: стрічками, стразами, камінням та ін. Так в шафі з'явиться святкове річ.
7
Зшийте з чоловічої сорочки наволочку для подушки. Для цього розпоріть сорочку, виріжте найбільші полички. Вони знадобляться, щоб зробити «обличчя» наволочки. Одну сторону сконструюйте з полотна сорочки зі спини. Зшийте їх разом, оформите застібку.