Як малювати білого ведмедя.

Білий ведмідь - це самий великий ссавець хижак на землі, але від цього його вигляд не може не викликати розчулення. Тим більше, якщо цей ведмідь намальований. Намалювати його не складно.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -простий олівець;
  • -ластік;
  • -Матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу горизонтально. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Для початку послідовно намалюйте три кола. Великий, середній і маленький. Причому великий і середній розташуйте близько один до одного. Це майбутнє тіло і голова білого ведмедя. Потім з'єднайте їх між собою плавними лініями і прірісуйте маленькому колі прямокутну мордочку.
2
Почніть малювати лапи, видимі нам. Домалює їх рівно до «коліна». Відмітна особливість цих частин лап - вони дуже великі і потужні. Потім намалюйте лапи, які знаходяться на протилежному боці тулуба, так же до «коліна». На голові намітьте маленькі акуратні вушка, які дивляться вперед. Позначте очі і невеликий хвіст. Хвіст у ведмедя на малюнку схожий на невеликий трикутник.
3
Домалюйте залишилися частини лап, які будуть менше по ширині верхніх частин. Зверніть увагу, що кожна пара лап знаходиться в русі. Якщо у першої пари ліва лапа попереду, то у другої пари - права лапа знаходиться попереду. Намалюйте рот білому ведмедю. Начерк готовий. За допомогою ластику зітріть допоміжні і невидимі лінії, вони більше не знадобляться.
4
Уточніть деталі малюнка. Прорисуйте шерсть білому ведмедю, очі, ніс, позначте внутрішню сторону вуха. Прорисуйте шерсть і на м'язах, які видно у ведмедя при ходьбі. Придумайте і намалюйте фон навколо основного малюнка (за бажанням). Це може бути полярні льоди, клітина в зоопарку або що-небудь інше.
5
Виберіть матеріали для виконання роботи в кольорі. Для такого малюнка підійдуть крейди, кольорові олівці чи акварель. Заповнювати малюнок починайте з фону, з великих деталей, переходячи до більш дрібним, посилюючи, якщо потрібно, насиченість кольору. Не забудьте про тіні на тілі тварини і про падаючі тіні. Яскравіше промальовувати перший план, розташований ближче до глядача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qSFXRng_68Q
Корисна порада
Перед початком роботи подивіться в інтернеті зображення білого ведмедя. Зверніть увагу на особливості його тіла, будова, м'язи, шерсть. постарайтеся все це передати у своєму малюнку.