Як поміряти розмір ноги. Як поміряти дитячу ногу.

Здавалося б - що простіше, дізнатися свій розмір ноги, на вічко ми завжди знаємо, який він у нас. Однак, щоб не сумніватися у виборі, а також знати особливості своєї ступні, краще, все ж, 1 раз її поміряти.
Вам знадобиться
  • лінійка або метр, аркуш паперу й олівець.
Інструкція
1
Візьміть чистий аркуш паперу і встаньте на нього голою ногою, перенісши на папір всю свою вагу. Краще робити вимірювання ввечері, коли нога вже «розходилася». Ретельно обведіть ступню олівцем якомога ближче до ноги. А тепер візьміть вийшов малюнок.
2
Для початку виміряйте ширину стопи. Не дивуйтеся, цей параметр часто стає критичним фактором, якщо купується вузька взуття, або в моделі буде хутряна підкладка. Справа в тому, що не вся взуття призначена для широкої стопи, і в неправильного взуття нозі буде просто некомфортно. Ширина стопи вимірюється по самому широкому місцем контура - найчастіше, це місце в районі двох кісточок біля основи великого пальця і мізинця. Знаючи ширину стопи, легко приміряти її до вподобаним вузьким «човник».
3
Найголовніший розмір - довжина стопи. Поміряйте лінійкою або метром відстань від крайніх точок: найдовшого пальця і кінчика п'яти
4
Щоб дізнатися по получившимся сантиметрам розмір взуття, який ви будете шукати в магазині, потрібно розділити вийшов результат на 2 і додати первісну. Наприклад, у вас вийшло, що довжина стопи 23 см.24: 2 = 12.12 + 24 = 36. Значить, у вас 36-й розмір ногі.Еслі при діленні виходять дробові цифри, значить, розмір у вас проміжний, і звичайно ж, варто рівнятися на велику величину при виборі взуття.
5
Не забувайте, що тільки що ви отримали стандартний російський розмір вашої стопи. Оскільки системи заходів в різних країнах неоднакові, має сенс перед покупкою звіритися з таблицями перекладу з європейських і американських розмірів в росіяни, щоб знати напевно. Такі таблиці можна знайти в більшості взуттєвих магазинів. Ну, і, звичайно ж, маломерки і большемеркі попадаються у продажу і зараз у різних виробників, тому, щоб правильно підібрати розмір, взуття найкраще поміряти.
Корисна порада
З ранку розмір ноги трохи більше, ніж ввечері після ходьби.