Як навчитися бути стильною.

Гарною й стильною дівчину робить впевненість в собі. Вірте і любіть себе, але не забувайте також про роботу над своїм образом, одягом і макіяжем.
Вам знадобиться
  • Елегантність
  • Духи
  • Макіяж
  • Стиль
Інструкція
1
Розвивайте власну особистість, щоб знати про себе все. Намагайтеся працювати над тими якостями, які вам в вас не подобаються. Наприклад, вам не подобається ваша хода. В цьому випадку вас необхідно тренуватися перед дзеркалом щодня. Також визначте для себе, до якого типу жінок ви належите: спортивному, романтичному і т.д. Знайдіть серед знаменитих людей персону, яка може служити зразком вашого типу. Проаналізуйте її манеру одягатися, вести себе, щоб виділити для себе ті якості, які ви могли б скопіювати.
2
Користуйтеся хорошими духами. Не економте на парфюме. При цьому не забувайте, що сьогодні одні духи вибирають для себе молоді дівчата, а інші - більш зрілі пані. Крім того, є духи для літа і для зими. Ніколи не наносите занадто багато духів. Це абсолютно непривабливо. Щоб духи трималися на тілі якомога довше, наносите їх на зап'ястя і лікті.
3
Пам'ятайте, що дуже важлива одяг. Вона повинна бути чиста, тому її слід міняти або прати кожен день. Намагайтеся, щоб ваш одяг була модною, але при цьому пам'ятайте, що вона повинна також говорити щось і про вас. Крім того, одяг повинен підходити саме вам. Різні аксесуари можуть змінити людину до невпізнання. Особливу увагу приділяйте вибору рукавичок, капелюхи, взуття та сумочки.
4
Ніколи не носіть одночасно речі в спортивному і офіційному стилі. Наприклад, сумка з крокодилячої шкіри не підходить до офіційного костюму. Її можна носити тільки з речами в спортивному або дорожньому стилі.
5
Робіть макіяж. Він повинен бути доречним і акуратним. Чи не виділяйте відразу губи й очі. Робіть акцент на чомусь одному. Дбайте про шкіру обличчя, приділяючи часу її очищенню і зволоженню. Волосся повинні бути чистими, причесаними і акуратно укладеними.