Як продати шиншилу.

Отже, ваша шиншила дала потомство, і вам необхідно знайти цуценятам люблячих господарів, які будуть про них піклуватися. Або ви вирішили, що більше не можете утримувати доросла тварина - переїжджаєте в інше місто, чекаєте появи дитини і розумієте, що часу на повноцінний догляд за звіром не вистачатиме. Вихід із ситуації очевидний - вам необхідно продати тварину.
Інструкція
1
Відразу після народження шиншил почніть питати у знайомих, чи не хоче хто-небудь з них придбати пухнасте тварина. Так буде простіше і вам, і покупцеві. Ви завжди будете мати можливість дізнатися, як поживає вихованець, і напроситися в гості, а майбутній власник знатиме, що купує не кота в мішку, а здорове доглянуте тварина. Крім того, він зможе звертатися до вас за порадами по догляду та розведенню.
2
Якщо серед ваших знайомих немає бажаючих обзавестися новим вихованцем, попросіть, щоб ваші приятелі розповіли своїм друзям про те, що ви продаєте шиншил. Сарафанне радіо працює дуже швидко.
3
Напевно у вас є міський форум, на якому збираються любителі тварин для того, щоб обговорити годування та догляд за своїми чотириногими друзями, поговорити про розведення і міських ветеринарних клініках і, звичайно, для того, щоб продати потомство. Відкрийте тему в розділі «Гризуни» і помістіть ваше оголошення. Так як кількість знаків в оголошенні зазвичай не обмежена, дайте потенційним покупцям всю необхідну інформацію про тварин: стать, вік, окрас, характер. Додайте фотографії шиншил, або, якщо цуценята ще зовсім маленькі, вивісите фотографії батьків. Буде краще, якщо ви відразу ж напишіть ціну, за яку хочете продати шиншил. Це позбавить вас від необхідності відповідати на безліч листів з питанням «Скільки ви за них просите?», А також відсіє любителів халяви.
4
Додайте замітку про продаж шиншили в газеті безкоштовних оголошень. Багато людей, особливо старше покоління, воліють користуватися ними. Вкажіть вік і стать тварини, окрас, бажану суму, яку ви сподіваєтеся отримати за тварина, і ваш контактний телефон. Покупці зв'яжуться з вами.
5
Соціальні мережі стають все більш популярними. Додайте оголошення про продаж шиншили і там. Зробити це можна і в спеціальному розділі «Оголошення», і в тематичних групах, присвячених шиншилам.