Як зав'язувати чалму. Як правильно пов'язати чалму.

Чалма і тюрбан - досить екзотичні для наших широт головні убори. Поширені вони скоріше в східних країнах, але це не означає, що не можна спробувати пов'язувати таким чином шарфик або хустку. Виглядає це красиво і незвично, а процес зав'язування зовсім нескладний. Як не дивно, в інтернеті досить складно знайти рекомендації до зав'язування чалми, але в статті нижче ви зможете знайти цілих п'ять способів того, як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • широкий шарф або хустку
Інструкція
1
Спосіб №1.Покройте голову шарфом так, щоб його кінці звисали з двох сторін. Перехрестіть кінці шарфа на потилиці, на лобі зав'яжіть їх вузлом. Тепер з одного кінця шарфа зробіть петлю і протягніть цю петлю через вузол. Інший кінець шарфа простягніть через петлю, обидва кінці міцно затягніть. Сховайте кінці під складки тканини, щоб їх не було видно.
2
Спосіб №2. Покрийте голову шарфом (можете також використовувати шматок тканини) таким чином, щоб звисають з обох сторін кінці були однаковими по довжині. Кінці шарфа перехрестите на потилиці, потім перехрестите їх на лобі, затягніть тугіше. Сховайте кінці під складки тканини, щоб їх не було видно.
3
Спосіб №3Покройте голову шарфом і скріпіть його шпилькою на потилиці. Тепер кожен кінець шарфа скрутіть, щоб вийшло два валика, схожих на косички. Оберніть ці валики навколо голови. Щільно подверніте кінці валиків під тканину, щоб їх не було видно і щоб вони не розпалися.
4
Спосіб №4Покройте голову шарфом або шматком тканини, як в попередніх варіантах. Відведіть кінці назад і перехрестите їх на потилиці. Потім виведіть вперед і перехрестите на лобі. З одного кінця зробіть петлю, протягніть через неї інший кінець і зробіть другу петлю. Тепер міцно затягніть петлі. Сховайте кінці у складках ткані.Ви можете також спробувати зав'язувати чалму за допомогою кілець, які гратимуть роль пряжки.
5
Спосіб №5. Повісьте хустку на шию так, щоб обидва кінці звисали з плечей і були однакової довжини. Просмикніть обидва кінці шарфа або хустки в кільце-пряжку. Акуратно підніміть хустку на голову. Затягніть кінці. Зауважте кінці хустки під волоссям, розрівняйте складки.