Як склити балкон.

Ще якийсь час назад багато хто прагнув використовувати балкони, як склад різних непотрібних речей. А тепер стало модно робити з балкона затишні веранди, або навіть спальні кімнати (звичайно, в теплу пору року). У такому випадку дуже складно обійтися без скління балкона. Воно необхідне, щоб убезпечитися від міського шуму та вуличної пилу.
Інструкція
1
Для початку варто виберіть вид скління. Частіше за інших використовуються алюмінієві, металопластикові або дерев'яні стулки і рами. Вони можуть бути як розсувними, так і відкриваються. Природно, від вибору матеріалу залежить термін служби і якість скління. Наприклад, дерев'яні рами прослужать не так довго, як інші, але працювати з ними простіше. До того ж, засклити ними балкон можна за допомогою звичайних столярних інструментів.
2
Тепер переконайтеся, що перила і парапет надійні. Парапет, якщо необхідно, слід зміцнити цегляною кладкою, металевим куточком або зварюванням - це важливо. Люди, що знаходяться внизу, повинні бути в безпеці.
3
Намалюйте схему вікон. Коли будете робити креслення, врахуйте, що ширина орних стулок повинна бути більше або збігатися з шириною балкона. Зробіть стулки шириною на 10-20 см менше, ніж глибина балкона, щоб вони вільно закривалися і відкривалися. Шафки і полиці на стіні балкона теж розмістіть так, щоб вони не заважали стулкам.
4
Заміряйте висоту конструкції від стелі до парапету. З отримав значення потрібно відняти товщину підвіконня, перепад рівня, добір зверху. Результат враховується в розмірі конструкції. При вимірюванні довжини конструкції не враховуються еркерні і кутові з'єднання. Козирок повинен перевищити довжину готової конструкції на 20-30 см, а довжина підвіконня буде більше на 15-30 см. Передайте виміри в фірму, що виготовляє рами.
5
Після доставки готових рам приступайте до монтажу вікон. За допомогою рівня і схилу виставте коробку. Надійно прикріпіть її до парапету, стін та стелі. Монтажною піною закладіть шви і герметиком скрійте видиму піну.
6
Тепер можна встановлювати самі стулки. Це справа бажано довірити професіоналам, в іншому випадку є ризик, що ваші вікна через деякий час «поведе» і вони просто перестануть замикатися.