Як відновити привід.

Завдяки оптичному приводу ви можете користуватися дисками на комп'ютері, а також при необхідності записувати на них дані. Але через деякий час привід може почати працювати зі збоями. Справа в тому, що в результаті його тривалої роботи, а особливо це актуально, якщо часто користуватися подряпаними і потертими дисками, деякі компоненти пристрою засмічуються. Тоді він просто перестає читати багато диски.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - очищуючий комплект, що включає очищуючий диск, спеціальну очищувальну рідину і серветку.
Інструкція
1
Для відновлення нормальної роботи приводу існують спеціальні диски, придбати які ви можете в будь-якому комп'ютерному салоні. Такі диски підходять до будь-якого приводу, винятком є хіба що Blu-ray. Якщо ви збираєтеся відновлювати такий привід, то обов'язково поцікавтеся у продавця про підтримку Blu-ray-приводів. Інакше ви ризикуєте даремно витратити гроші.
2
Принцип роботи диска дуже простий. У комплекті до нього є спеціальна Стрічка рідина і серветка. Нанесіть трохи цієї рідини на диск, після чого розітріть її по всій його площині. Потім вставте носій інформації в привід. Тепер діяти потрібно в залежності від типу диска, який ви придбали.
3
Перший тип - це звичайний очищуючий диск з основним набором функцій. Якщо у вас такий диск, то відразу після того, як ви вставите його в привід, він почне працювати автоматично. Вам просто потрібно дочекатися завершення операції очищення. Після її завершення привід буде протестований за допомогою програм, які записані на носії інформації. Потім з'явиться звіт.
4
Другий тип - це диск з додатковим програмним забезпеченням. Якщо автоматичне очищення не розпочалася, то, швидше за все, у вас такий диск. Зайдіть в «Мій комп'ютер» і запустіть його вручну. Повинно з'явитися меню диска. У ньому ви можете вибрати ступінь очищення, кількість циклів очищення і багато інших параметрів.
5
Після вибору цих параметрів почніть операцію відновлення. Чекайте завершення операції очищення приводу. У звіті також може з'явитися повідомлення про те, що слід повторити дану операцію. Відповідно, вам необхідно буде виконати операцію очищення ще раз. Після того як вона буде завершена, вийміть диск з приводу. Тепер привід повинен працювати нормально. Миючим диском можна користуватися необмежену кількість разів.