Як запрограмувати клавішу.

Кнопки клавіатури або натискання їх поєднань можуть задавати певні параметри або команди для системи. Ці настройки закладені в програмному забезпеченні, тому команди для того чи іншого дії можна змінити.
Вам знадобиться
  • - програма xstarter.
Інструкція
1
Змініть команди для клавіш шляхом використання програм сторонніх розробників. Таких в інтернеті досить багато, тому як можна більш уважно ознайомтеся з пропонованим вибором. Програма xstarter також підходить для призначення тієї чи іншої команди для кнопок вашої клавіатури. Завантажте її з офіційного сайту розробника (посилання для скачування: http://www.xstarter.com/rus/download.html).
2
Зверніть увагу, що зміна призначень клавіш тільки одна з функцій даної програми, крім цього в ній закладені додаткові утиліти для більш зручної роботи на вашому комп'ютері. Перед скачуванням уважно вивчіть її, щоб зрозуміти, чи потрібна вам саме ця програма, оскільки вона займає певне місце на жорсткому диску.
3
Перевірте завантажені дані на віруси, встановіть програму на ваш комп'ютер, уважно слідуючи вказівкам пунктів меню. Запустіть її, якщо необхідно, зробіть реєстрацію. Ознайомтеся з інтерфейсом програми, призначте комбінації клавіш для виконання тієї або іншої дії на вашому комп'ютері при запущеній програмі. Найкраще до призначення команд виконати створення точки відновлення операційної системи.
4
Скористайтеся спеціальними програмами для завдання певних команд мультимедійним кнопкам вашої клавіатури, якщо такі є у вашому пристрої. Завантажте в ваш комп'ютер програму Media Key і після установки задайте бажані функції при натисканні тієї чи іншої кнопки з панелі мультимедійної клавіатури. Це досить зручно, враховуючи, яка кількість непотрібних команд закладається розробниками для швидкого доступу.
5
Налаштуйте виклик тієї чи іншої програми, яку часто використовуєте разом, наприклад, поштового клієнта, калькулятора або будь-який інший програми, яку використовуєте рідко.
Корисна порада
До зміни призначення клавіш створіть точку відкату системи.