Як відловити натискання.

Натискання тієї чи іншої клавіші відстежується в системі різними процесами. Це в якийсь позитивний момент. Всі параметри відстеження натискання клавіш в комп'ютері можна налаштувати програмним чином.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно відловити натискання клавіш програмним методом в будь-яких поточних процесах операційної системи Windows, скористайтеся кодом з відповідного розділу сторінка http://www.z-oleg.com/delphi/hardw2.htm. Тут же ви можете дізнатися й інші дані, необхідні для виконання дій з клавіатурою. Переконайтеся при цьому в наявності у вас навичок програмування.
2
Якщо вам потрібно відловити натискання певної клавіші в одному процесі таким чином, щоб інші процеси не отримували інформації про натискання, скористайтеся програмами, ознайомтеся з інформацією про аспекти реалізації, наприклад, тут: http://delphimaster.ru/articles/hooks/index.html. Також на даній сторінці викладені необхідні нюанси, які вам знадобляться в подальшому при програмуванні, різні схеми і доступні опису принципів виявлення натискання тієї чи іншої клавіші. Інформації багато, але вона доступна і викладена максимально доступним чином для тих, хто володіє навіть мінімальними знаннями в області програмування.
3
Якщо вам потрібно відстежити натискання клавіш на іншому віддаленому комп'ютері, скористайтеся для цього спеціальними програмами шпигунами. Таких програм досить багато, однак будьте уважні - більшість з них легко розпізнається антивірусними системами. Встановіть програму з відстеження натискань клавіш, якщо є можливість, додайте її в список виключень стандартної системи захисту Windows і антивірусної програми, якщо така є.
4
Налаштуйте автозапуск при вході в операційну систему. Зверніть увагу, що дана послідовність не може бути застосована в тих випадках. Якщо використовуються екранні клавіатури. З цієї ж причини введення пароля та інших особистих даних в комп'ютерах банку здійснюється з її допомогою.
Корисна порада
Користуйтеся екранною клавіатурою у випадку, якщо хочете уникнути втрати даних користувача.