Як включити проводки 1с. Як змінити проводки в 1с.

1C: Підприємство являє собою потужне програмне забезпечення для ведення бухгалтерського та кадрового обліку на підприємстві. Дана програма дає можливість одночасної роботи декільком користувачам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма 1С.
Інструкція
1
Запустіть програму 1С, виберіть свою базу і виберіть режим «Конфігуратор», далі виберіть пункт «Користувачі». Зі списку виберіть потрібного користувача, клацніть по його імені правою кнопкою миші, виберіть опцію «Властивості». Змініть його права на більш високі. Збережіть зміни.
2
Виконайте резервне копіювання md-файла метаданих, щоб здійснити ведення проводок в 1С. Перейдіть в конфігуратор, виберіть вкладку «Права», зі списку виберіть набір прав і відредагуйте необхідні пункти, щоб активувати проводки в 1С: Підприємство. Далі перейдіть в режим користувача. Перейдіть в журнал проводок, виберіть опцію «Дії», клацніть кнопку «Включити проводки» або натисніть клавішу F8.
3
Виконайте бухгалтерську запис на підставі первинних документів. Для цього виберіть документ «Операція» і здійсните потрібну проводку. При введенні документа в журналі проводка формується автоматично, на підставі тих реквізитів, які ви встановили.
4
Для перегляду проводок, сформованих для певного документа, виберіть меню «Бухгалтерські проводки», виберіть назву документа, наприклад «Надходження матеріалів». Зверніть увагу, що у вікні проводок ви не зможете зробити ніяких змін. Операція об'єднує одну або декілька проводок.
5
Відкрийте необхідну операцію, щоб переглянути існуючі проводки, для цього клацніть по кнопці «Відкрити операцію» на панелі інструментів. В даному вікні ви також можете побачити дату, суму, номер і зміст проведеної операції. Документ, для якого успішно виконана проводка, позначений в списку за допомогою червоного покажчика. Якщо документ не проведено, це означає, що в ньому немає бухгалтерських проводок. Коли відбуваються певні операції, документ роздрукований заздалегідь, і невідомо, чи буде виконана дана господарська операція, в ньому не буде проводок.
6
Щоб їх відключити, клацніть по рядку документа правою кнопкою миші, клацніть «Зробити непроведеним», далі виберіть «Так». Для включення проводок документа, відкрийте його подвійним клацанням миші, у вікні реквізитів клацніть по кнопці «ОК».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-pbmukjI3Mk