Як розблокувати Андроїд. Як розблокувати екран телефону міні андроїд.

На мобільних телефонах з операційною системою Андроїд передбачена функція блокування доступу до меню або деяким його елементам. Цей параметр досить легко обійти, якщо потрібно одноразовий перегляд відомостей.
Вам знадобиться
  • - документація від мобільного пристрою;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зайти в меню мобільного пристрою з операційною системою Андроїд і при цьому не знаєте коду доступу до нього, скористайтеся другим телефоном і зробіть з нього виклик на телефон із заблокованим мню. Прийміть виклик, виберіть меню телефону і перегляньте потрібні вам дані, до яких раніше не було доступу. Зверніть увагу, що для їх перегляду необхідно, щоб виклик утримувався, оскільки після його скидання телефон знову заблокується і дані будуть знову заблоковані.
2
Для розблокування телефону з операційною системою Андроїд скористайтеся інтернетом. Знайдіть на тематичних сайтах спеціальний код розблокування, він може варіюватися залежно від моделі мобільного пристрою, версії операційної системи і так далі. Найчастіше використовуються комбінації кнопок. Перед введенням коду розблокування завжди перевіряйте мова введення символів, режим (цифри або букви), також дотримуйтесь правильне написання рядкових і заголовних букв. Зверніть особливу увагу на дефіс і нижню межу.
3
Якщо ви не знайшли потрібної інформації по розблокування вашого мобільного пристрою з операційною системою Андроїд, зверніться до фахівців служби технічної підтримки, номер якої зазначений в документації телефону. Також за розблокуванням ви можете звернутися в спеціалізовані сервісні центри, які знаходяться в вашому місті.
4
Також спробуйте скористатися додатковими послугами, наданими працівниками точок продажу мобільних телефонів, можливо, у них є потрібна інформація щодо вашої проблеми. Спробуйте різні програми для підбору паролів, проте, це робити вкрай небажано. При виникненні подібних проблем з телефоном найкраще за відсутності відповідних навичок звернутися до фахівців, оскільки ви можете зробити ще гірше.
Корисна порада
Завжди запам'ятовуйте дані для блокування.