Як полагодити пробіл.

При довгому використанні клавіатури або при недбалому відношенні її кнопки можуть ламатися. Поломки бувають різних видів. Ті, що зустрічаються найчастіше, легко усунути в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - суперклей;
  • - плоска викрутка.
Інструкція
1
Якщо у вас запала клавіша пробілу, дістаньте її за допомогою плоскої викрутки або неострого ножа, підчепивши її знизу з обох сторін і плавно потягнувши вгору. При цьому клавіша повинна відскочити. Зверніть увагу, чи не поламана чи сама система - натискання кнопки забезпечує спеціальний механізм, що працює як пружина.
2
Якщо він поламаний, знайдіть на клавіатурі кнопку, якої не користуєтеся, або ту, без якої могли б обійтися, наприклад, одну з подвійних Alt, Ctrl, CapsLock, Shift і так далі. Подденьте її з одного боку і зніміть з посадочного місця. Акуратно від'єднайте пружний механізм і вставте його на місце пробілу. Поверніть все кнопки на місце.
3
Якщо пробіл не працює з причин того, що кнопка просто зламалася, скористайтеся суперклеєм, щоб скріпити його частини. Зверніть увагу, що для найкращого результату стики кнопки повинні мати максимально можливу гладку поверхню. Нанесіть клей на обидві поверхні в невеликій кількості, з'єднайте частини кнопки і тримайте їх, міцно притиснувши один до одного протягом 10-15 хвилин.
4
Зверніть увагу - невикористовувані залишки клею необхідно видаляти з поверхні клавіші ще до його висихання. Повторіть дію з іншими частинами кнопки, якщо це необхідно. Найкраще зачекайте кілька годин, перш, ніж використовувати клавішу, в ідеалі потрібно почекати хоча б 12 годин. Поверніть кнопку на місце.
5
Якщо на вашій клавіатурі не працює пробіл або інша кнопка і при цьому механічні пошкодження відсутні, перевірте її контакти. Обов'язково зробіть чистку клавіатури зсередини, діставши клавіші і витрусивши накопичився сміття. Продуйте її феном, очистіть від пилу.
6
Поверніть клавіші на місце. Ні в якому разі не тягніть на себе кнопки, докладаючи великих зусиль, всі дії повинні бути максимально плавними. Витягувати кнопки також можна за допомогою пальців або нігтів.
Зверніть увагу
Чи не втратьте дрібні деталі при ремонті клавіатури.
Корисна порада
Періодично виконуйте чистку клавіатури від скупчився під кнопками сміття.