Як оновити 1с бухгалтерію.

Оновлення конфігурації програми 1С - обов'язкова умова її стабільної роботи. Оновлення можуть виходити у зв'язку з розробкою нових форм документів, змінами в законодавстві і так далі. Також вони випускаються з метою оптимізації.
Вам знадобиться
  • - знімний накопичувач;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Отримайте файл оновлення програми 1С. Розархівуйте отримані дані і зробіть їх резервну копію. Також зважаючи забезпечення збереження вашої робочої інформації виконайте створення копії бази даних, використовуваної вами в роботі. Це необхідно, оскільки загружаемая оновлена конфігурація може негативно позначитися на роботі всієї системи, після чого ви зможете втратити дані, і потім вам навіть не допоможе їх повернути відновлення системи.
2
Запустіть роботу програми в режимі конфігуратора і зайдіть в адміністрування. Виконайте збереження даних, вкажіть у вікні, в яку директорію на вашому комп'ютері ви б хотіли скопіювати дані. Натисніть на додавання маски, після чого введіть ". \ ExtForms \ *. *" Без лапок, обов'язково збережіть зміни.
3
Перебуваючи в режимі конфігуратора, перейдіть до завантаження зміненої конфігурації для того щоб встановити в програму отримані вами файли оновлень. Натисніть на кнопку завантаження і вкажіть у вікні шлях до директорії знаходження Розархівувати вами даних.
4
Обов'язково перевірте правильність вказаної вами папки, також переконайтеся, що вказуєте не шлях до архіву, а до витягнутим з нього файлів оновлення. Ви можете вчинити аналогічно, якщо на іншому комп'ютері встановлена та ж версія програми - просто скопіюйте поновлення на флешку, попередньо провівши перевірку на віруси.
5
У тому випадку, якщо у вашому комп'ютері встановлена професійна версія програми 1С, налаштуйте в параметрах пріоритету конфігурації активний режим її завантаження. Об'єднання має в даному випадку відбуватися методом заміни файлів. Після того, як ви справите оновлення системи, збережіть пророблені результати. Пам'ятайте, що створювати резервні копії баз також необхідно і в цьому випадку, також рекомендується зберігати їх не тільки на одному комп'ютері.
Зверніть увагу
Завантажуйте тільки оновлення з офіційного сервера.
Корисна порада
Найчастіше перевіряйте наявність оновлень для 1С.