Як прибрати затримку мікрофона. Як прибрати затримку звуку з мікрофону.

Не завжди пристрої, підключені до комп'ютера, працюють бажаним чином. Деякі несправності усуваються звичайними способами, а для виправлення деяких потрібна заміна обладнання.
Інструкція
1
Відкрийте настройки вашої звукової карти. Якщо вона у вас вбудована в материнську плату, зайдіть в панель управління комп'ютером і виберіть меню аудіопристроїв. Клацніть по налаштуванню Realtek (в деяких випадках Realtek HD), знайдіть вкладку налаштування звуку мікрофона і зніміть галочку з ефекту затримки звуку. Відкрийте також настроювання мікшера і відключіть звук в Mic Volume. Застосуйте зміни та закрийте усі вікна за допомогою натиснення кнопки Ок.
2
Якщо затримка звуку мікрофона відбувається при використанні тільки одного конкретного додатка, відкрийте налаштування його звуку і відрегулюйте параметри затримки. Найкраще відключіть додаткові ефекти для мікрофона, оскільки вони можуть вплинути за швидкість реагування звукового пристрою. Якщо ви випадково змінили яку-небудь настройку і тепер не знаєте, як її відключити, знайдіть пункт скидання параметрів для звуку. Застосуйте і збережіть зміни.
3
Для того щоб усунути неполадку з мікрофоном, переконайтеся в тому, що драйвера на звукову карту встановлені належним чином. Найкраще скачайте останню їхню версію з офіційного сайту розробника, видаліть старі разом із системними папками у відповідному каталозі та виконайте інсталяцію нових. Перезапустіть комп'ютер і виконайте настройку мікрофону у відповідному розділі панелі керування або в програмах, які будуть задіювати даний пристрій.
4
Якщо у вашому комп'ютері встановлена зовнішня звукова карта, знайдіть спеціальну настройку конфігурації, яка допоможе вам прибрати затримку з мікрофону і налаштувати звукові пристрої належним чином. Зазвичай такі інструкції додаються до диска, також їх можна знайти в інтернеті. Зверніть увагу, що при цьому вам обов'язково потрібно знати модель вашої звукової карти.
Зверніть увагу
Не міняйте налаштування мікрофону, якщо не знаєте, до чого це призведе.
Корисна порада
Використовуйте налаштування мікрофону окремо в кожній програмі.