Як надягати слінг.

Така річ, як слінг, вже давно завоювала шалену популярність на Заході, однак у нас поки лише деякі матусі оцінили зручність цієї чудової речі. Завдяки слінгу ваш малюк буде завжди поряд з вами, не мешаясь вам, а ви при цьому зможете займатися своїми справами. Якщо у вас є слінг, але ви не знаєте, як його правильно надягати, але інструкція нижче - для вас.
Інструкція
1
Спочатку потренуйтеся надягати слінг без дитини всередині, щоб набити руку. Перш за все, налаштуйтеся емоційно до носіння дитини в слінгу. Ви повинні виключити будь-яку тривогу, невпевненість і нервозність, адже все це може передатися і дитині.
2
Налаштуйтеся на те, що слінг - це щось, само собою зрозуміле, дитина теж повинен це відчувати. Носити дитину в слінгу найкраще розпочати до того, як він досягне віку трьох місяців - до цього моменту у дитини вже сформуються певні звички і привчити його до чогось нового буде непросто.
3
Для того щоб правильно надіти слінг, візьміть його в праву руку під подушкою. Ліву руку тримаєте у хвоста слінга. Цей самий хвіст повинен дивитися вперед (виняток можете зробити для дітей до двох місяців і повернути хвіст тому - тоді слінг буде зав'язаний тугіше і дитині буде здаватися, що він знову у мами в животику).
4
Перекиньте слінг через праву руку і через голову. Лівою рукою покладіть подушечку слінга на ліве плече. Якщо ви носите слінг хвостом назад, то можете опустити подушку нижче, туди, де буде розташовуватися голова малюка.
5
Розправте тканину слінга. Після цього покладіть в слінг дитини.
6
Тепер спробуйте надіти слінг з дитиною всередині. Простягніть лямку слінга в кільця, але не затягуйте туго - нехай тримається вільно.
7
Слінг розкладіть на рівній поверхні - на дивані, ліжка або столику для сповивання. Хвіст слінгу повинен знаходитися з того боку, з якою ви будете його надягати - праворуч, якщо на праве плече, ліворуч, якщо на ліве.
8
Дитину акуратно покладіть в слінг так, щоб його головка лежала з того боку, де кільця. Тепер нахиліться або встаньте на коліна, просуньте в слінг руку, потім плече і голову.
9
Не встаючи, розправте слінг на собі так, щоб він лежав рівно і зручно. Тепер затягніть тугіше лямку в кільцях і акуратно випрямляйтеся. Обов'язково підтримуйте малюка рукою!
10
Коли повністю випрямтеся, перевірте, чи зручно надітий слінг, чи зручно малюкові, затягніть лямку тугіше, якщо це необхідно.