Як використовувати midi-клавіатуру.

Midi-клавіатура є найпоширеніший вид міді-контролера. Це фортепіанна клавіатура з електронним блоком, який виконує перетворення натискань клавіш в потік міді-команд.
Вам знадобиться
  • - midi-клавіатура.
Інструкція
1
Використовуйте в'язку програмного забезпечення і зовнішній міді-контролер, щоб використовувати midi-клавіатуру як діджей-контролер. Підключіть її до комп'ютера, запустіть програму Virtual DJ. Відкрийте вікно вибору зовнішнього контролера. Виберіть опцію General midi, встановіть прапорець в пункті Activate, клацніть Config, далі ви потрапите у вікно налаштувань міді.
2
Клацніть по кнопці Add, виберіть у лівій кнопці певну групу параметрів, а в центральній виберіть потрібний вам параметр, рухайте обраний повзунок або клацніть по кнопці. Вгорі екрана з'явиться номер контролера і його значення. У правій кнопці буде відображена інформація про призначення контролером і діапазоні значень.
3
Використовуйте наступні типи управління параметрів: кнопка (Button), в даному випадку контролер може прийняти два значення (від 0 до 127); повзунок (Slider) - це контролер, що має обмежений діапазон переміщення; колесо (Wheel) - контролер, який може обертатися. Виберіть з меню, що випадає виконання повідомлення будь-яким чином (застосування до деки за замовчуванням, визначеної деці небудь вибраної в даний момент).
4
Перейдіть в головне меню, після призначення параметрів для міді-клавіатури. У ньому відображений список її контролерів і керованих ними параметрів. При необхідності ви можете змінити обраний пункт, щоб помінялося поведінку контролера або видалити його. Збережіть налаштовану конфігурацію міді-клавіатури за допомогою кнопки Save. Приміром, в якості повзунків ви можете призначити контролери Level 1 і 2, Crossfader, Pitch1, 2; для управління енкодер - Treble 1, Bass 1, 2, Mid 1, 2, Gain 1, 2.
5
Вибір деки призначте на кнопки sw1 і sw2. Після того, як ви виконаєте завантаження налаштувань Midi-клавіатури значення всіх енкодерів будуть нульовими, тому перед початком роботи обов'язково виконайте визначення їх значень. В результаті у вас вийде реалізація DJ-контролера. Її можливості цілком залежать від обраної міді-клавіатури.