Як розшифрувати bin.

Файл з розширенням bin є системним файлом, що належать до тієї чи іншої програми. Для його самостійної розшифровки необхідні навички програмування, якщо ви ними не володієте, скористайтеся спеціальними утилітами.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для розшифровки файлу з розширенням .bin скористайтеся спеціальною утилітою, яка є в більшості програм, що встановлюються на ваш комп'ютер. Зверніть увагу, що для розшифровки даного файлу вам необхідна саме та програма, якої він належить, в іншому випадку він може бути розшифрований невірно.
2
Перевірте папки з файлами інсталяції (найчастіше знаходяться в Program Files) на наявність подібної утиліти. Найчастіше такі програми можна зустріти в різних іграх. Також перевірте папки в документах і інші директорії, пов'язані з програмою або грою, файл .bin якого ви хочете розшифрувати.
3
Пошукайте в інтернеті по тематичним форумам спеціальні програми для розшифровки файлу .bin для даної програми або гри. Найкраще виконувати запит з її назвою. Це можуть бути також різні створені користувачами утиліти, які вони розробляли для особистого користування і після виклали в мережу, або спеціальні програми від виробника. У більшості випадків на форумах у відповідних темах ви знайдете цікаву для вас інформацію стосовно цікавить додатки.
4
Скачайте на ваш комп'ютер файловий менеджер Total Commander, виконайте його інсталяцію. Знайдіть для нього спеціальний плагін, розшифровують файли з розширенням .bin. Ви можете знайти його на спеціальних сайтах, що містять плагіни для даного менеджера, або, знову ж, пошукати інформацію на тематичних форумах. Також зверніть увагу на спеціальні набори утиліт для Total Commander, можливо, деякі з них містять потрібну вам додаток для розшифровки.
5
Якщо ви хочете розшифрувати файл самостійно, переконайтеся в наявності у вас певних навичок програмування. Після цього вивчіть структуру файлу і дізнайтеся, який саме програмою створювався даний файл.
Корисна порада
Спочатку завжди шукайте програму ф папка установки.