Як розплавити пластикову пляшку. Як зробити лілію з пластикової пляшки.

Пластик знайшов широке застосування в побуті. З нього виробляють і ємності для продуктів і пляшки для рідини. Термоустойчивость різних ємностей різна - в контейнери можна класти навіть гарячі продукти, а в пластикову пляшку не вийде налити гарячу рідину - вона одразу ж деформується.
Інструкція
1
Для того щоб розплавити пластикову пляшку можна скористатися гарячою водою, але це небезпечно і загрожує опіками. Краще скористайтеся відкритим полум'ям запальнички або свічки. Якщо не підносити пластик занадто близько до вогню, то він створює химерні вигини і після своєрідного випалу нагадують скло. Цим користуються багато майстрів, створюючи цілі твори мистецтва.
2
Японські майстри плавлять пластикові контейнери для яєць і пляшки для створення штучних квітів. У Росії цю техніку перейняла Галина Весняна з міста Тольятті і дала їй авторську назву "Біжутарія", тобто прикраси, які створюються з колишньої тари. Вирізаючи заготовки з пластикових пляшок, майстриня створює з них квіти різних форм, використовуючи їх для створення браслетів, сережок і намиста. Ця техніка, яка дозволяє легко і красиво утилізувати пластик, набуває все більшого поширення і популярність в нашій країні. Навчитися цьому можна за допомогою відео-уроків.
3
Для того щоб зробити красиву лілію, виріжте з пластикової пляшки заготовки. Вони являють собою 4 квадрата різної величини - 6х6, 5х5 і 4х4 сантиметри. Далі посередині кожного боку квадрата зробіть надріз, трохи не доходячи до центру. Після візьміть круглі манікюрні ножиці і зріжте ними гострі кути таким чином, щоб утворилися 4 пелюстки.
4
Якщо ви хочете, щоб пелюстка злегка закруглявся, тримайте пластик в 20-25 сантиметрах від вогню. Чим ближче ви піднесете заготовку з пластикової пляшки, тим більше вона закрутиться, утворюючи собою тугий бутон. Тримайте пелюстка пассатижами або круглогубцами, задаючи напрямок. Після того як краю пелюстки оплавятся, він стане немов скляний.
5
Візьміть шило або товсту швейну голку і закріпіть її в пасатижах. Розжарити її над вогнем і виконайте отвір в центрі кожної квітки. Потім вставте їх разом - внизу найбільший, а в нього вставте квіточки поменше. Просмикніть в отвір волосінь і нанизати на неї бісер або намистини. Таки чином ви не тільки отримаєте серцевину, але і надійне кріплення. Така квітка можна зміцнити на браслеті з бісеру, обідку, основі для кільця або Швензи для сережок.
6
Навіть з найбільш звичайні побутових матеріалах можна створювати гарні речі. Головне в цій справі - виключно ваша фантазія.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Op6u-TlYFPo