Як вибрати одяг для гірських лиж.

Тисячі людей по всьому світу щорічно прагнуть підкорити найвищі засніжені схили гір. Для лижників в таких умовах дуже важливо грамотно вибрати не тільки спортивний інвентар, а й екіпіровку.
Інструкція
1
Підберіть собі гарний одяг для першого шару. Гірськолижний костюм набагато складніше, ніж собі можуть уявити спортсмени-аматори. Він складається з багатьох частин. Для низу виберіть якісне термобілизна. Воно покликане зберігати тепло протягом довгого часу. Термобілизна має бути зроблено з особливого синтетичного матеріалу. Воно також потрібно для виведення вологи і підтримки терморегуляції. Ніколи не економте на цьому шарі, оскільки звичайна зимовий одяг не підійде для катання по сніжних схилах. Вона не зможе так добре зберігати тепло, як термобілизна.
2
Зробіть грамотний вибір другого шару одягу для гірських лиж. Якщо у вас вже є вдома теплий в'язаний светр, то надіньте його. Якщо ж такого немає, то придбайте його в магазині. Також для другого шару актуальна гірськолижний одяг, зроблена з якісного флісу. Її ціна трохи дорожче в'язаних речей, але вона того варта. Пам'ятайте про те, що даний рівень одягу покликаний зберігати тепло тіла і відводити випарувалася вологу з його поверхні.
3
Придбайте і третій шар для катання по горах. Вам знадобиться якісна куртка і штани, які повинні бути зроблені з вітронепроникної тканини. Цей шар буде добре охороняти вас від снігу і наскрізного вітру, а також відводити випарувалася вологу зсередини. Звичайно, ви можете спробувати надіти звичайну куртку, яку ви використовуєте для їзди по рівнині. Але немає абсолютно ніякої гарантії, що вона допоможе захистити вас від більш екстремального типу їзди по горах. Так що краще не ризикувати.
4
Перегляньте то, як зроблені костюми, які вам сподобалися в магазині. По-перше, запитайте персонал, яка паропроникність гірськолижної екіпіровки. Це означає, яку кількість води вона пропускає протягом доби. Чим вище буде даний показник, тим краще даний костюм. По-друге, подивіться уважно, як проклеєні шви на ньому. Від цього фактора буде залежати, скільки ви зможете використовувати його при поїздках по горах.