Як заправити Картідж.

Картридж являє собою елемент друкувального пристрою (копіра, МФУ, принтера), в якому міститься фарба/тонер. Картриджі для різних принтерів розраховані на різну кількість надрукованих сторінок. Ви можете заправити його і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - картридж;
  • - тонер.
Інструкція
1
Виконайте заправку картриджа Canon. Якщо у вас тип BC-20, його можна заправити через вентиляційний отвір, яке розташоване збоку. Розширте його небагато, введіть у нього голку, закачайте в картридж чорнило. Заклеювати даний отвір не варто.
2
Щоб заправити картридж типу BC-21, за допомогою скотча заклейте вихідні отвори, потім видаліть акуратно верхню кришку. Під кришкою є заправні отвори, закачайте в них чорнило, для цього занурте голку до середини картриджа. Поверніть кришку на місце і обмотайте її скотчем. Скористайтеся ще одним способом заправки картріджів, внизу кожного з них є мембрана. Повільно крапайте на неї чорнило, вони будуть вбиратися.
3
Заправте картридж HP LaserJet, використовуйте для цього тонер Static. Зніміть пружину, яка скріплює половинки картриджа. Використовуйте для цього пінцет. Відкрутіть два гвинтика на кришці, зніміть кришку і вийміть барабан. Витріть його сухою м'якою ганчіркою, загорніть його в ганчірку і сховайте в темне місце, поки будете здійснювати заправку картриджа HP.
4
Візьміть вал за металеву вісь, протріть ганчіркою, щоб зняти нагоревшій тонер. Відкладіть його вбік. Виштовхніть штифти назовні. Дістаньте їх і відкладіть. Відкрутіть два болтика, які кріплять лезо очистки. Зніміть його. Висипте відпрацьований тонер. Встановіть вал. Зніміть кришку, протилежну шестерням. Засипте тонер через отвір, не робіть при цьому різких рухів.
5
Врахуйте, що процес заправки тонера нагадує наповнення келиха шампанським, теплим і збовтаним. Притримуйте магнітний вал, щоб тонер НЕ сипався назовні. Закрийте бункер пробкою, надягніть кришку. Закрутіть гвинтик. З'єднайте половинки, вставте штифти. Вставте барабан. Нанесіть тонкий шар тонера на вал. Одягніть кришку і поставте на місце два болтика і пружинку. Для заправки інших видів картриджів скористайтеся статтями, розміщеними на сайті kartrige.com.ua.