Як включити комп'ютер в домен. Як домен підключати.

Домени значно полегшують роботу користувачів, дозволяючи всього один раз увійти в систему і забути про всі паролі до різних пристроїв і файлів у великий локальної мережі.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора;
  • - локальна мережа з доменом Windows;
  • - обліковий запис користувача в домені;
  • - ім'я домена.
Інструкція
1
Включити комп'ютер в домен Windows можна на вкладці «Ім'я комп'ютера» у вікні «Властивості системи». Щоб відкрити вікно «Властивості системи» в операційній системі Windows XP, за допомогою меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і клацніть по пункту «Система». Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows 7 або Vista, відкрийте «Панель управління» і перейдіть в категорію «Система і безпека», в якій клацніть по пункту «Система». На сторінці, клікніть по посиланню «Додаткові параметри системи», розташованої в лівій боковій колонці.
2
У вікні «Властивості системи" виберіть вкладку "Ім'я комп'ютера». Натисніть кнопку «Змінити» і у вікні, введіть ім'я домену, в який ви хочете включити комп'ютер. Далі клікніть по кнопці OK. У вікні введіть ім'я користувача домену та його пароль. Після цього натисніть кнопку OK і перезавантажте комп'ютер. Ваш комп'ютер включений в домен.
3
Крім графічного інтерфейсу можна включити комп'ютер в домен за допомогою командного рядка. До складу операційної системи Windows XP включена утиліта NETDOM, яка може додати комп'ютер в домен за допомогою команди: netdom join computer_name/domain: domain_name/userd: domain_name \ user_name/passwordd:user_pass.Где computer_name, domain_name і user_name потрібно відповідно замінити іменами додається комп'ютера , домену та користувача, а user_pass поміняти на пароль користувача в домені. В Windows 7 утиліта NETDOM була замінена командою в PowerShell - add-computer. Щоб включити комп'ютер в домен з консолі в Window 7, виконайте наступну команду: add-computer -DomainName domain_name -credential domain_name \ user_nameГде domain_name і user_name також замініть іменами домену і користувача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NJ8f-QB-M2s
Зверніть увагу
Домен Windows не призначений для домашнього використання, він дуже зручний в корпоративних мережах з великою кількістю користувачів, що мають різний рівень доступу до файлів і пристроям. Тому комп'ютери, що працюють під управлінням операційних систем для домашнього використання, тобто нижче рівня Professional, не мають інструментів включення в домен. Для додавання таких комп'ютерів спочатку переустановите систему.
Корисна порада
Існує більш швидкий спосіб запустити вікно «Властивості системи». Якщо у вас операційна система Windows XP, клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» і в розкрився меню клікніть по пункту «Властивості системи». Якщо у вас операційна система Windows 7 або Vista, зробіть клік правою кнопкою по значку «Комп'ютер», виберіть пункт «Властивості системи» і клацніть по пункту "Додаткові параметри системи» .При включенні комп'ютера в домен на тій же вкладці «Ім'я комп'ютера» ви можете задати опис вашого комп'ютера, яке буде підказкою для користувачів домену.