Як прикрасити стіл до Нового року.

Один з найулюбленіших і масштабних свят - Новий рік - не обходиться без широкого застілля. У цю чарівну ніч хочеться, щоб святковий стіл виглядав незвичайно і незабутньо.
Інструкція
1
Вирішіть, з ким ви будете зустрічати Новий рік - в галасливій компанії з друзями, у вузькому сімейному колі або удвох в романтичній обстановці. Від цього залежатиме стиль оформлення столу і новорічне меню.
2
Виберіть колірну гамму для святкового прикраси. Традиційні кольори - це червоний, білий, зелений, блакитний, золотий і срібний. Стіл, наприклад, можна покрити звичайною білосніжною скатертиною і доповнити її яскравими серветками. Або підібрати кольорову скатерть з тематичними новорічним малюнком.
3
Поверніть красиво серветки, наприклад, трубочкою. Зауважте їх стрічками срібного кольору або мішурою, дощиком. Прикрасьте кольоровими намистинками.
4
Розставте по столу шишки, ялинкові кулі, парафінові свічки без запаху. Свічки підбирайте також в тон колірної гамі. Оберніть кожну серпантином, зав'яжіть бантики.
5
Прикрасьте стіл свіжими ялиновими букетами. Перев'яжіть кілька маленьких гілочок кольоровими стрічками і покладіть поруч зі столовими приборами. Або поставте на стіл невеликі штучні ялинки.
6
Покладіть в прозору вазу кольорові кулі, бусинки, блискітки, серпантин, мішуру. Потім викладіть цукерки, сувеніри, фрукти - мандарини, апельсини, яблука. Посипте зверху конфетті, паперовими зірочками і кружечками.
7
Оформіть пляшку шампанського - один з атрибутів Нового року. На неї можна надіти спеціальний чохол з блискучої тканини або наклеїти сніжинки з паперу. Намалюйте на келихах фарбою для скла зимові візерунки, сніжинки. Після цього дайте фарбі висохнути.
8
Додайте аромат новорічного вечері. За кілька днів до свята змішайте порізаний корінь імбиру, палички кориці, жменю чищених волоських горіхів, суху цедру апельсина або мандарина. Додайте 10-20 крапель гвоздичного і апельсинового масел. Складіть компоненти в пакет, зав'яжіть і гарненько струсіть. Перед застіллям висипте ароматичну суміш в скляну вазу.