Як знайти роботу в Англії.

Багато людей в сучасній Росії хотіли б працювати за кордоном, весь час або ж у якийсь обмежений період. Але не всім відомо, що з отриманням дозволу на роботу і пошуком підходящої спеціальності пов'язано багато труднощів. Незважаючи на це, співвітчизникам вдається знайти роботу навіть в такій складній для імміграції країні, як Великобританія.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - дипломи та сертифікати про освіту.
Інструкція
1
Підвищіть рівень знання англійської мови до Advansed. Крім цього, вивчіть професійну лексику у вашій області, яка може сильно відрізнятися від звичайного набору слів і виразів для побутового спілкування.
2
Знайдіть потенційного роботодавця. Це можна зробити різними шляхами. Наприклад, влаштуйтеся працювати в міжнародну компанію, проявіть себе як цінний фахівець, готовий розвиватися, і у вас з'явиться шанс на переклад в іншу країну, в тому числі і до Великобританії, якщо в ній є філії вашої компаніі.Также ви можете зайнятися пошуком роботи прямо у Великобританії за допомогою англійських кадрових агентств, що працюють з людьми, що живуть в інших країнах. Їх список можна знайти на порталі посольства Великобританії в Москві.
3
Якщо ви вчений і хочете продовжувати свою наукову чи викладацьку кар'єру в Англії, зверніться безпосередньо до університету або лабораторію, програма досліджень якої відповідає вашому профілю. Шанси на працевлаштування є і у молодого кандидата наук, і у професора з великим професійним стажем. Для того, щоб підвищити свої шанси на отримання роботи, опублікуйте одну або декілька статей по вашій темі дослідження в одному з реферованих англомовних наукових журналах.
4
Є професії, для працевлаштування за якими російського диплома недостатньо. Наприклад, лікар, який бажає працювати у Великобританії, повинен буде підтвердити свій диплом і частково повторити свій курс навчання вже в англійському навчальному закладі.
5
Також хорошим варіантом пошуку роботи може стати спеціальна програма стажування. У ній можна брати участь, якщо ви студент російського вузу. Суть полягає в тому, що ви заміщаєте якого-небудь співробітника на невисокій посаді, поки він знаходиться у відпустці. Природно, ваша робота оплачується нижче, ніж робота кваліфікованого фахівця, але подібне працевлаштування дасть вам дуже важливу річ - досвід роботи в Англії. Якщо ваша кандидатура зацікавить роботодавця, ви можете повернутися в фірму, де стажувалися, після закінчення універсітета.Організаціей подібних стажувань в Росії займається, наприклад, студентська асоціація AIESEC.
6
Знайшовши роботодавця і посада для себе, займіться оформленням документів на виїзд. Візу потрібно отримувати в одному з британських візових центрів. Підготуйте документи, що підтверджують мету вашої поїздки, в даному випадку, запрошення від роботодавця. Подавайте заяву на в'їзд в країну заздалегідь, так як розгляд документів на довгострокову візу може зайняти до місяця.