Як змінити колір авто. Як поміняти колір автомобіля.

Автолюбителів, які вирішили поміняти колір своєї машини, часто цікавить питання, як все це оформити і як взагалі можна змінити колір авто. Існує два способи: обклеїти автомобіль спеціальною плівкою або перефарбувати. Від цього залежить не тільки швидкість, оборотність і якість зміни, але і оформлення документів. Ви легко зможете змінити колір автомобіля, виконавши наступну послідовність дій.
Вам знадобиться
  • - автомобільна кольорова плівка;
  • - фарба і шпаклівка або послуги спеціалізованої фірми;
  • - документи: ПТС, паспорт, свідоцтво про постановку на облік.
Інструкція
1
Обміркуйте спосіб, яким ви зміните колір своєї машини. Якщо ви хочете швидко і недорого змінити колір авто на деякий час, а потім зняти плівку, то обклейте його спеціальною плівкою. Колір плівки не буде основним кольором автомобіля навіть при 100% покритті, тому не турбуйтеся про зміну документів - нічого оформляти офіційно не потрібно.
2
Якщо ви вирішили автомобіль пофарбувати, то спочатку продумайте дизайн. Врахуйте, що якщо при перефарбування збережеться більше 60% рідного кольору, то переоформлення документів також не потрібно.
3
Недорогий автомобіль для поїздок за містом спробуйте пофарбувати самостійно. Для цього вимийте автомобіль, огляньте всі дефектні місця, зачистите їх до металу, покрийте шпаклівкою. Після висихання поверхні зачистите і відшліфуйте ті місця, які зашпатлевать. Заклейте всі місця, що не підлягають забарвленню, малярським скотчем, і пофарбуйте машину спеціальною фарбою.
4
Якщо ви не готові витратити близько тижня свого часу на забарвлення автомобіля, замовте цю послугу в спеціалізованій фірмі. Підберіть індивідуальний дизайн, якщо вам хочеться оригінальності.
5
Пам'ятайте, що забарвлення автомобілів в кольори, затверджені ГОСТом для машин спеціального призначення, заборонена законом; наприклад, не можна розфарбувати свій автомобіль під «пожежників» або «швидку».
6
За законом вам дається на те, щоб оформити всі документи, 5 днів, тому протягом 5 днів слід привести в порядок всі папери.
7
Зверніться в РЕО ГИБДД за місцем реєстрації автомобіля (а не власника). Візьміть з собою свій паспорт, паспорт транспортного засобу (ПТС) та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
8
Зверніться в віконце оформлення документів, заповніть заяву (таке ж, як на постановку або зняття з обліку) і вкажіть у ньому причину: зміна кольору.
9
Перейдіть на майданчик, щоб співробітники ГИБДД зробили огляд автомобіля і звірили номера. Сплатіть всі необхідні квитанції на виготовлення бланків та отримаєте нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, а також ПТС. Уважно перевірте правильність заповнення всіх документів.
10
Поміняйте страхове свідоцтво, тому що в ньому вказано номер ПТС. Це повинні зробити безкоштовно у вашій страховій фірмі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YNzNF5uLF9c
Зверніть увагу
Якщо ви зробите автомобіль різнобарвним, і у ваших документах цей колір буде описаний як «багатобарвний» або «комбінований», то в подальшому ви зможете перефарбовувати своє авто в будь-які кольори хоч кожен день без необхідності оформляти документи знову.