Як організувати виробництво пакетів.

Виробництво пакетів привабливо тим, що не вимагає дорогого імпортного оснащення - необхідна лінійка вітчизняного виробництва обійдеться вам зовсім не так дорого. І навіть враховуючи ту обставину, що сировина для виготовлення поліетиленових виробів вам, швидше за все, доведеться замовляти за кордоном, можна сказати, що менш витратний вид промислового виробництва сьогодні знайти складно.
Вам знадобиться
  • - дозвіл місцевої адміністрації, пожежної інспекції, Росспоживнагляду і екологічної служби;
  • - комплект обладнання (екструзійного та флексографічного);
  • - приміщення в промисловій зоні міста від 100 квадратних метрів площею ;
  • - договір на постачання сировини для поліетиленового виробництва.
Інструкція
1
Отримайте дозволу на організацію поліетиленового виробництва - узгодьте проект з відділом архітектури та містобудування місцевої адміністрації, добийтеся дозволу від Росспоживнагляду, пожежної інспекції та екологічної служби. Попередню згоду всіх контролюючих органів дає "зелене світло" тільки на початок проведення робіт з обладнання виробництва - численні перевірки чекають і надалі. Особливо уважно слід поставитися до проблеми утилізації відходів виробництва - не впоравшись з цим завданням, можна отримати "дискваліфікацію" відразу від декількох перевіряючих служб.
2
Вивчіть ринок необхідного вам екструзійного обладнання та оцініть різні пропозиції. Нове вітчизняне обладнання можна прирівняти до побував у вживанні імпортному - і по ефективності, і по можливій ціні. На чому зупинитися - залежить від вас, варіант же з новим імпортним обладнанням відрізняється за витратності від перших двох в кілька разів, і дозволити собі таку розкіш на старті можуть не всі.
3
Підшукайте приміщення подалі від житлових районів міста, але без будь-яких ускладнень з під'їзними шляхами (в тому числі для вантажного транспорту). Організація поліетиленового виробництва вимагає серйозних площ - розглядати доведеться варіанти від 100 квадратних метрів і 8 метрів у висоту. Обов'язково також передбачити площу для складського приміщення - готова продукція, а особливо виробнича сировина буде займати досить багато місця.
4
Укладіть договір на поставки гранульованого поліетилену різних марок - саме він буде виступати основною сировиною для виробництва пакетів. Багато поліетиленові виробництва закуповують сировину за межами колишнього СРСР і мають налагоджені багаторічні зв'язки із закордонними постачальниками. Можливо, що в даний час є вже чимало вигідних в усіх відношеннях пропозицій від постачальників поліетилену в Росії і на Україні, але в цьому випадку вам доведеться якийсь час діяти методом проб і помилок, поки прийнятний варіант не буде підібраний.
Корисна порада
Ще на етапі організації виробництва шукайте корпоративних замовників - компанії, які використовують в роботі поліетиленові пакети зі своїм логотипом (наприклад великі роздрібні мережі), наявність таких замовлень на початку роботи забезпечить вашій фірмі стабільний заробіток і можливості для подальшого розвитку.