Як носити шарф стильно.

Красивий шарф - це відмінне доповнення до одягу будь-якого стилю. Такий аксесуар не тільки надійно захистить шию від холоду, але і додасть до вашого образу оригінальні нотки й відтінки.
Інструкція
1
Шарфи дивують різноманітністю форм і забарвлень. Їх роблять з різних тканин, починаючи від легкого газу і закінчуючи важкою шерстю. Довжина шарфа може варіювати від п'ятдесяти сантиметрів до кількох метрів. Шарфи можуть бути прикрашені бахромою, косичками, вишивкою, а також бісером і стразами.
2
Для офіційних заходів стилісти рекомендують вибирати шарфи спокійних тонів, без зайвого кількості прикрас. Пов'язати аксесуар можна класичним вузлом або недбало накинути поверх пальта.
3
Якщо у вашому гардеробі є чорне або сіре пальто, то оживити похмурі кольори допоможуть яскраві шарфи. Пам'ятайте, що чим більше малюнок шарфа, тим масивніше виглядає шия. І навпаки: чим дрібніше малюнок, тим витонченіше і миниатюрнее вона буде виглядати.
4
Для прогулянок з друзями відмінно підійдуть шарфики з легких тканин. Чим яскравіше вони будуть - тим краще. Пов'яжіть такий шарф поверх футболки або водолазки - це відмінно пожвавить ваш образ, додати йому нотку радості і безтурботності.
5
Відмінно виглядають шарфи в якості головного убору. Пов'яжіть легкий шарф косинкою або банданою, надіньте сонячні окуляри - і образ леді готовий. Також можна пов'язати шарф поверх укладки - вийде ободок, з яким зачіска буде виглядати набагато цікавіше. Набридло користуватися шпильками? Зауважте при допомозі невагомого шарфика вузол на волоссі - нова зачіска готова!
6
Також шарфик можна пов'язати на талію. Тут важливо, щоб тканина сукні та тканина аксесуара поєднувалися. Слід враховувати, що тонкі шарфики на талії стройнят фігуру, а ось зав'язані широкою смугою можуть додати об'єму.
7
Експериментувати з шарфами можна нескінченно. Пов'яжіть яскравий шарфик замість браслета на зап'ясті - і будьте чарівні.
8
Крім звичайних вузлів шарфики можна скріплювати за допомогою брошок, які можуть виступати як в якості доповнення образу, так і абсолютно самостійними елементами.