Як відключити менеджер завантаження.

При коректної установці декількох операційних систем Windows-платформ на один комп'ютер при його завантаженні на екрані можна побачити меню завантаження. Для вибору конкретної системи достатньо скористатися клавішами із зображенням стрілок і натиснути Enter.
Вам знадобиться
  • Редагування системного файлу Boot.ini.
Інструкція
1
У деяких випадках відбувається саме так, що при повторній установці системи з інсталяційного диска минула версія не затирається. Таким чином, в завантажувальному секторі у вас є кілька рядків, але працюючої є всього одна з них. Погодьтеся, що немає сенсу кожен раз при завантаженні комп'ютера переглядати список систем і вибирати, якщо цього можна уникнути.
2
Для цього вам буде потрібно запам'ятати, який за рахунком в цьому списку стоїть робоча версія системи. Вам необхідно відредагувати системний файл boot.ini, який знаходиться в корені диска C. За замовчуванням на Windows-платформах відключений режим перегляду прихованих файлів. Відкрийте будь каталог в «Провіднику», виберіть верхнє меню «Сервис», потім натисніть на рядку «Властивості папки».
3
У вікні вас має зацікавити вміст на вкладці «Вид». Перейдіть до блоку «Додаткові параметри» і зніміть галочку напроти пункту «Приховувати захищені системні файли». Навпаки розділу «Приховані файли і папки» виділіть рядок «Показувати ...». Для збереження змін системних налаштувань відображення натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
4
Тепер перейдіть в корінь системного диска, знайдіть файл boot.ini і відкрийте його властивості, натиснувши правою кнопкою миші і вибравши з контекстного меню однойменний пункт. Потім перейдіть до вкладки «Загальні» і зніміть відмітку з опції «Тільки для читання» - це дозволить редагувати даний файл з наступним збереженням.
5
Зробіть копію файлу, задавши їй іншу назву, наприклад, boot_copy.ini або boot_1. Копія файлу створюється на «всякий пожежний». При видаленні не того рядка з цього файлу, завантажитися у вас не вийти при всьому бажанні, а відновивши файл з копії, завдання здійсненне.
6
Тепер відкрийте оригінальний файл і видаліть всі рядки в текстовому редакторі крім тієї, яку необхідно було запам'ятати, тобто є завантажувальною. Залишилося тільки зберегти файл, закрити всі використовувані додатки і виконати перезавантаження, щоб подивитися на результати роботи.
7
При позитивному перебігу подій під час завантаження комп'ютера на екрані не повинен з'явиться менеджер завантаження, інакше слід повторити операцію.