Як підбирати агентів.

Якщо хочете купити або продати нерухомість і вирішили звернутися за допомогою до агентів, постарайтеся не наймати першого зустрічного, а вибрати надійного, досвідченого і розуміє. Мова йде про вашому матеріальному добробуті і душевному спокої.
Інструкція
1
В ході первинних пошуків керуйтеся загальноприйнятими поняттями, яким повинен відповідати фахівець в області нерухомості. Враховуйте освіту та досвід роботи, наявність великої клієнтської бази, надання гарантій конфіденційності угоди.
2
Зберіть максимум інформації про всі агентах, на чию користь зробили початковий вибір. Вивчіть відгуки колишніх клієнтів і поспілкуйтеся, по можливості, з представниками рекламних та веб-агентств, які співпрацюють з цими ріелторами. Обов'язково проведіть попередні бесіди з агентами.
3
Попросіть показати вам оригінали документів, що підтверджують, що вони дійсно ті, за кого себе видають. Вимагайте паспорт, сертифікат та/або свідоцтво про освіту.
4
Зверніть увагу, наскільки пунктуальні ріелтори. Адже від того, як фахівець розпоряджається часом, нерідко залежить успіх угоди. Відмовтеся від послуг агентів, які прийшли на зустріч із запізненням, навіть з поважної причини.
5
Не упускайте з уваги і те, як спілкуються агенти: чи дають вони можливість висловитися, підтакують або беруть ініціативу в бесіді на себе. Якщо не слухають вас, значить, не зацікавлені в клієнтові і хочуть грати за своїми правилами, жадають скоріше звільнитися.
6
Прислухайтеся до внутрішніх відчуттів в ході бесід з ріелторами. Якщо не подобається їх зовнішній вигляд, манера спілкування, міміка і жести, не варто починати співпрацювати. Ви гідні того, щоб люди, яких наймаєте, влаштовували вас в усіх відношеннях.