Як зав'язувати хустки на голові. Як намалювати ведмедика Баде.

Платок - це модно, красиво і практично. Зав'язувати хустки на голові можна різними способами, головне, щоб це гармоніювало з обраним чином і стилем одягу.
Інструкція
1
Повязка.Сложіте хустку в смугу шириною 5-6 сантиметрів і накладіть її трохи вище рівня росту волосся. Волосся можна розпустити, розділити на прямий проділ або зачесати назад. Стягніть хустку вузлом на потилиці, під волоссям. Вільні кінці можна перекинути через плечі або закріпити вузлом.
2
Бант.Сложіте хустку в шарф, пропустіть його під волоссям ззаду і пов'яжіть як пов'язку. Вільні кінці зав'яжіть широким бантом спереду і закріпіть його невидимками на скронях.
3
«Вісімка» .Пріложіте хустку на шию кінцями вперед. Візьміть декоративну пряжку і Протягніть обидва кінці хустки в отвір. Підніміть кінці хустки над головою, перехрестите їх і зав'яжіть під волоссям. Розправте складки на хустці і поправте зачіску.
4
Чалма.Зачешіте волосся назад, на сторону або зберіть їх в пучок (залежно від довжини волосся). Зафіксуйте хустку на потиличній частині і на скронях за допомогою шпильок. Обмотайте хустку навколо голови кілька разів.
5
Класичний способ.Завязивать хустки на голові класичним способом найпростіше. Пов'яжіть складений по діагоналі хустку на голову так, щоб край хустки знаходився над бровами. Зауважте кінці хустки одинарним або подвійним вузлом ззаду. Розправте кінці.
6
Плетенка.Соберіте високий тугий хвіст і стягніть його гумкою для волосся. Закріпіть складений навпіл хустку біля основи хвоста, розділіть хвіст на 2 частини. Обмотайте хусткою кожну їх частин і закріпіть. З двох пасом скрутіть «баранку», закріпіть її шпильками.
7
Класичний хустку з бантом.Сверніте хустку по діагоналі - кінці нехай будуть різними за довжиною. Зауважте на потилиці одинарний вузол і бант. Розправте складки банта.
8
Платок в стилі 60-х годов.Накіньте на голову складений по діагоналі хустку, кінці перекиньте на груди. Перехрестіть кінці - заведіть їх в протилежні сторони. Зауважте кінці хустки ззаду одинарним або подвійним вузлом.