Як увійти до реєстру.

Системний реєстр дозволяє змінювати і налаштовувати багато параметрів операційної системи Windows, наприклад, її завантаження, включення або відключення потрібних служб. Загалом, якщо вам не вистачає стандартних можливостей налаштування ОС, ви можете скористатися системним реєстром, враховуючи деякі деталі, які необхідно знати для його редагування.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма RegAlyzer.
Інструкція
1
Відкрити системний реєстр можна таким способом. Натисніть «Пуск». Далі в меню виберіть «Усі програми». Пройдіть в «Стандартні». У стандартних програмах знайдіть командний рядок. Запустіть її. У вікні, введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter. Через секунду з'явиться вікно системного реєстру.
2
Перш ніж редагувати реєстр, ви повинні знати, що саме вам потрібно змінити. Інакше ви просто ризикуєте вивести вашу операційну систему з ладу. При необхідності можна скачати, наприклад, довідник Климова та Чеботарьова, в якому ви знайдете опис основних гілок реєстру, а також інструкції по тому, як правильно їх редагувати.
3
Якщо ви вже знаєте, яку гілку системного реєстру ви будете редагувати, то знайти її можна так. У головному вікні «Редактор реєстру» клікніть мишкою по «Правка». Далі в додатковому меню виберіть «Знайти». З'явиться вікно пошуку, в якому введіть назву гілки реєстру. Через кілька секунд вона буде знайдена. Натисніть по ній правою клавішею мишки і в контекстному меню виберіть «Змінити». Тепер цю гілку реєстру можна відредагувати.
4
Також в інтернеті існує багато програм, за допомогою яких можна відкрити і відредагувати системний реєстр. Одна з таких програм з простим і зрозумілим інтерфейсом називається RegAlyzer. Ця програма легко можна знайти в інтернеті. Скачайте його. Почніть установку, в процесі якої виберіть російську мову. Після інсталяції програми запустіть його.
5
Відразу після запуску програми в правій частині вікна виберіть розділ системного реєстру, після чого з'являться гілки реєстру. Вибравши потрібну гілку, ви можете приступити до її редагування. Також прямо з основного меню програми ви можете скористатися пошуком. Рядок пошуку знаходиться вгорі вікна програми.