Як вибрати майонез.

Майонез - не тільки смачний, але і дуже поживний соус. Використовується в основному для поліпшення смакових якостей страви. На жаль, на сьогоднішній день не варто плекати себе ілюзіями про його корисні властивості (звичайно, якщо він не домашнього приготування). Недобросовісні виробники додають в майонез консерванти для збільшення терміну зберігання, що часом робить цей продукт шкідливим для здоров'я людини.
Інструкція
1
Зверніть увагу на зовнішній вигляд упаковки. Вона повинна бути без пошкоджень із зазначенням дати виробництва продукту, терміну його зберігання, ГОСТу, імені виробника.
2
Купуйте майонез в скляному посуді, щоб ви могли оцінити його зовнішній вигляд. Хороший соус густий, має однорідну консистенцію, кремового або білого кольору, не містить грудочок і бульбашок. Якщо продукт викликав у вас сумніви, краще не купуйте його.
3
Уважно прочитайте на упаковці склад соусу. Основою майонезу є жовтки і рослинне (оливкова) олія. Крім них в продукт дозволяється додавати оцет, гірчицю, лимонну кислоту і сіль. Якщо на упаковці написано, що соус містить яєчний порошок, сухе молоко, емульгатори і стабілізатори, то краще його не купувати. Вживання такого продукту може призвести до шлунково-кишкових захворювань.
4
Зверніть увагу на жирність майонезу. Справжній соус не може бути низькокалорійним (так як він повинен містити жовтки) - це прийом виробника для довірливих покупців. У такому продукті міститься багато консервантів. Тому його не рекомендується вживати в їжу.
5
Дивіться на термін зберігання майонезу на упаковці. Хороший соус повинен зберігатися не більше 3 місяців. Наприклад, якщо виробник пише, що термін придатності продукту 6 або 12 місяців, значить він містить емульгатори і стабілізатори.
6
Зверніть увагу на умови, за яких зберігається майонез. У літній час він повинен знаходитися строго в холодильнику, а взимку - при кімнатній температурі до 18 градусів. Тільки врахуйте, що висока температура скорочує термін його зберігання. Тому краще купувати майонез в продуктовому магазині, в якому встановлено холодильне обладнання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VlpKy6OLljw
Зверніть увагу
Дітям до 18 років не рекомендується включати в меню майонез промислового виробництва. Краще готуйте його будинку.
Корисна порада
Майонез слід вживати щодня, але не більше 2 столових ложок.