Як робити помпони для груп підтримки. Як зробити помпони з пакетів.

Черлідери або, як їх частіше називають, «дівчата з помпонами» - прикраса будь-якої спортивної команди. У Росії цей рух тільки набирає обертів, однак ентузіастів у нього вже чимало. Хочете спробувати себе в мистецтві «запалювати»? Запишіться в групу підтримки при спортивному клубі, покращуйте розтяжку і, звичайно, задумайтеся над костюмом для виступу. Найважливішу його частину - пухнасті яскраві помпони - можна купити, але набагато цікавіше зробити їх самостійно.
Вам знадобиться
 • - поліетиленові пакети;
 • - карнавальні перуки;
 • - папір або фольга;
 • - ножиці;
 • - ніж;
 • - скотч.
Інструкція
1
Візьміть кілька поліетиленових пакетів потрібного кольору. Відріжте ручки і дно і розріжте пакет по одній стороні, щоб вийшов прямокутник. Величина помпона залежить від ширини прямокутника.
2
Відміряйте 10 сантиметрів від довгого краю - це частина для майбутньої ручки. Наріжте заготовку смужки шириною не більше 1 сантиметра, що не дорізаючи до ручки. Таким чином обробіть не менше 5 пакетів. Чим їх більше, тим пишніше буде помпон.
3
Складіть пакети один на інший і щільно скрутіть їх. Обмотайте Неразрезанную частина пакетів скотчем, вийде ручка. Розпушити готовий помпон. Якщо ваш костюм увазі різнокольорові помпони, візьміть пакети різних відтінків. Особливо яскраво виглядають контрастні поєднання, наприклад, червоний з синім або чорний з білим.
4
Для створення блискучих помпонів скористайтеся фольгою. Виберіть рулон необхідної ширини, відміряйте смугу фольги і наріжте ножицями бахрому, відступивши від одного довгого краю не більше 10 сантиметрів. Згорніть фольгу. Для більшої зручності в ручку можна вставити дерев'яний або пластиковий стрижень довжиною близько 10 сантиметрів. Вкладіть його всередину рулону з фольги і щільно обмотайте скотчем.
5
Аналогічним чином можна виготовити і помпон з м'якої пакувального паперу, що продається в рулонах. Бахрому помпона можна завити. Це робиться на стадії заготовки. Розкладіть розрізану папір, візьміть пару стрічок і завийте їх, різко провівши ножем або розкритими ножицями по всій довжині бахроми. Поступово обробіть весь ряд бахроми і скрутіть помпон.
6
Оригінальні помпони можна виготовити з синтетичних карнавальних перук. Знайдіть декілька однакових перук потрібного кольору. Розріжте перуку, перетворивши його в прямокутник. Ріжте обережно, намагаючись не зіпсувати кріплення перуки. Відрегулюйте розмір помпона, підрізавши перуку до потрібної довжини. Вкладіть в нижню частину майбутнього помпона пластиковий стрижень і щільно скрутіть цю частину, міцно зафіксувавши скотчем або ізоляційною стрічкою.
Помпон з ниток - відмінна прикраса для в'язаних виробів. Його можна пришити до шапки чи капцям, светри, шарфи або використовувати для виготовлення прикрас або іграшок. При цьому зробити помпон до шапки дуже просто і не забере багато часу.
Вам знадобиться
 • Картон
 • Циркуль
 • Ножиці
 • Голка з великим вушком
 • Товсті нитки (краще вовняні)
Інструкція
1
Візьміть щільний картон і за допомогою циркуля намалюйте окружність. Її розмір повинен бути таким же, як і розмір майбутнього помпона. Вичертите всередині ще одну окружність (її діаметр повинен бути приблизно в 3 рази менше). Чим більше внутрішній коло - тим пишніше вийде помпон і тим більше ниток знадобиться для його виготовлення. Тепер виріжемо заготівлю по контуру - вийде такий собі «бублик» з діркою всередині. Зробіть ще одну таку саму заготовку (можна покласти зразок на картон і обвести по контуру).
2
Складіть отримані кільця разом. Всуньте вовняну нитку в голку і починайте намотувати її на заготовки, пропускаючи через отвір в центрі. Якщо ви хочете, щоб помпон був строкатим - чергуйте нитки різних кольорів. Продовжуйте намотувати нитку доти, поки отвір не наповниться.
3
Злегка надріжте намотані на заготовку нитки по зовнішній стороні кола, після чого вставте ножиці або бритвенное лезо між двох картонок і акуратно розріжте нитки. Чуть-чуть розсуньте заготовки і як слід перев'яжіть пучок ниток в центрі.
4
Зніміть картонну основу і як слід розпушити вийшов помпон. Залишається тільки підрізати нерівно стирчать нитки, надавши готовому помпонами форму кулі. «Хвости» від нитки, якою ви перев'язували помпон, можна залишити і використовувати для того, щоб пришити готову прикрасу до шапки.