Як записати голос і звук. Як записувати звук і чути себе audacity.

Іноді потрібно зробити запис будь-яких усного виступи, промови або просто перевірити роботу мікрофона і навушників. Для цього потрібно знати, як правильно користуватися спеціальними програмами для збереження звуку і голосу. Однією з них є Audacity.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - гарнітура.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть собі на комп'ютер програму Audacity з офіційного ресурсу audacity.sourceforge.net/download/. Дотримуйтесь усіх, які вам дадуть по ходу установки. Зробіть ярлик на робочому столі. Після запустите її на комп'ютері.
2
Оптимизируйте простір навколо себе. Зробіть так, щоб була мінімальна кількість шумів. Закрийте щільно двері і відключіть всі прилади, що знаходяться поруч, які можуть створити перешкоди при запису звуку. Тримайте мишу на значній відстані від мікрофона. Пам'ятайте, що під час запису голосу звуки від кліканья миші можуть перейти на доріжку. Намагайтеся працювати їй в процесі якомога тихіше.
3
Підключіть гарнітуру в роз'єми системного блоку. Навушники під'єднуються в зелений, а мікрофон - в рожевий (червоний). Звичайно, можна обійтися простим вбудованим мікрофоном, але навряд чи звук буде підходящого якості. Так що використовуйте провідний варіант. Далі виберіть іконку «Мікрофон» в спадному меню програми Audacity. Поставте повзунок, розташований зліва від даної функції на середину. Якщо ви зробите даний параметр на максимальний режим, то запис буде набагато гірше, оскільки зберігатимуться зовнішні перешкоди. Вимкніть колонки. Якщо залишите їх включеними, то будете чути своє відлуння.
4
Клацніть по кнопці «Запис». Вона, як правило, представлена у вигляді червоного кругляша у верхній панелі програми Audacity. Перечекайте 2-3 секунди перед тим, як говорити в мікрофон. Вимовте будь-яку скоромовку і зупиніть запис, натиснувши на кнопку «Стоп» (коричневий квадрат). Збережіть на робочому столі запис під назвою «Тест». Потім прослухайте, що вийшло. Якщо вас влаштовує звучання, приступите до запису основної мови. Дійте таким же чином, що й при створенні тестової записи.
5
Змініть висоту звучання, темп, якшо в верхньому рядку «Ефекти». Також ви можете позбутися від клацань, треськов, шумів, використовуючи даний розділ. Збережіть вийшла запис в форматі wav або mp3 за допомогою функції «Файл» і «Зберегти як». Дайте назву треку.
Зверніть увагу
Як записати звук з мікрофону. Останнім часом запис з мікрофону стає все більш популярною серед аудіо аматорів. Всупереч розхожій думці, що без дорогого обладнання зробити гідну запис будинки неможливо, це не так. Існує ряд російськомовних програм, що надають можливість зручного запису голосу і музичних інструментів.
Корисна порада
Між вами - джерелом звуку і рекордером - записуючим пристроєм має бути мінімум проміжних апаратів. Підсилювач для мікрофона. Можна, звичайно, записувати голос, просто підключивши мікрофон до спеціального входу для нього на звуковий карті. Але тоді ви отримаєте, по-перше, тиху запис з високим рівнем шуму, по-друге, звучання буде сухуватим.
Ще 10 років тому професійний запис свого голоси вважалася долею багатих людей, в число яких входили всі естрадні виконавці. Сьогодні картина різко змінилася. Можна прийти на будь-яку студію звукозапису і спробувати записати свій голос, ціни не такі захмарні, як були раніше. Але за наявності спеціальних програм стало можливо записувати голос у себе вдома. При хорошій технічній обробці, домашню запис буде важко відрізнити від студійного запису.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Audacity.
Інструкція
1
Скористаємося редактором аудіозаписів Audacity. Він дозволяє не тільки редагувати записи, але і робити свої власні шляхом накладення голоси на існуючу мелодію. Також є можливість окремий запис вашого голоси . Запускаючи установку, виберіть рідний вам мову. Програма підтримує велику кількість мов. Після запуску програми перед вами з'явиться головне вікно програми з панеллю інструментів.
2
Для того щоб записати голос поверх якої-небудь записи, наприклад, «мінусовки», необхідно натиснути меню "Файл" - вибрати пункт «Імпорт» - далі вибрати «Аудіо». У головному вікні з'явиться вибрана вами мелодія. Прослуховування цієї мелодії можна здійснити спеціальними кнопками.
3
Підключіть мікрофон і запустіть мікшер Windows, двічі клацнувши по значку динаміка в системній панелі (треї). Якщо буде потрібно, то додайте гучності мікрофона, піднявши повзунок вгору. Натисніть кнопку «Запис у вікні програми» для здійснення тестового запису. Після декількох секунд запису можна її зупинити.
4
Якщо ваш голос звучить тихіше, ніж сама мелодія, відрегулюйте гучність мікрофона під кнопкою «Запис». Після здійснення вдалої записи, натисніть меню «Файл», виберіть пункт «Зберегти проект як".
5
Якщо ви хочете зберегти вже готову пісню для того, щоб її можна прослухати в плеєрі, натисніть меню «Файл», виберіть «Експорт». Вкажіть формат файлу і натисніть кнопку «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jmKgPVMGQIQ