Як запустити відновлення системи Vista.

Одне з достоїнств операційної системи Vista в тому, що серед стандартних її можливостей є опція відновлення системи. Ця опція дозволяє повернути Vista до більш раннього стану. А потрібно це в тому випадку, коли ОС перестає працювати стабільно. Це може статися після установки певного програмного забезпечення, яке могло викликати збій в системі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows Vista.
Інструкція
1
Запустити службу відновлення системи можна так. Клацніть мишкою послідовно «Пуск-Всі програми-Стандартні-Службові-Відновлення системи». Якщо ви встановлювали пароль на ваш профіль, то з'явиться вікно, в якому необхідно буде ввести його. Якщо пароль ви не встановлювали, то відразу ж відкриється вікно відновлення системи. В цьому вікні виберіть точку відновлення і почніть процес.
2
На екрані з'явиться смуга, за допомогою якої ви зможете спостерігати за процесом. Як тільки смуга дійде до кінця екрану, комп'ютер перезавантажиться. Після запуску ПК на екрані буде вікно з повідомленням про вдале відновленні системи. Якщо ж з'явилося повідомлення про те, що не вдалося відновити стан системи, то спробуйте вибрати іншу точку відновлення.
3
Також можна запустити відновлення системи таким способом. Натисніть клавіші WIN + R. У вікні введіть команду Cmd. З'явиться командний рядок, в якій введіть rstrui.exe. Через секунду відкриється служба запуску відновлення системи.
4
Якщо комп'ютер не завантажується, і ви не можете запустити службу відновлення системи звичайним способом, то слід спробувати завантажити систему в безпечному режимі, і вже там запустити засіб відновлення системи. Для того щоб зайти в безпечному режимі, відразу ж після включення комп'ютера натисніть клавішу F8 (як альтернатива може виступати клавіша F5).
5
З'явиться меню вибору варіантів завантаження операційної системи. В цьому меню і слід вибрати «Безпечний режим». Далі чекайте завантаження ОС в цьому режимі, яка триває довше порівняно зі звичайною завантаженням. На екрані замість заставки буде напис «Безпечний режим». Наступні дії точно такі ж, як і в попередньому випадку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kf-1gYOGrE0
« Відновлення системи» є зручною і затребуваною службової програмою Windows, використовуючи яку, користувач може повернути дані, втрачені в результаті збою операційної системи.
Інструкція
1
Щоб скористатися службовою програмою « Відновлення системи», потрібно її попередньо включити, тому що за замовчуванням цей додаток може бути відключено. Якщо вам потрібно зробити «відкат системи», а « Відновлення системи» не було раніше включено, виконати цю операцію буде неможливо.
2
Якщо ви впевнені в тому, що ця служба Windows раніше була включена, ви можете запустити відновлення наступним чином: 1. Натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач і далі перейдіть в розділ «Усі програми», потім «Стандартні», і далі «Службові». Тут ви знайдете пункт меню « Відновлення системи». 2. Клацніть по ярлику і в запустив додаток виберіть пункт « Відновлення попереднього стану комп'ютера». Тут буде показаний календар за поточний місяць, або за попередній, де жирним шрифтом будуть виділені дні, в які були створені системні точки. 3. Виберіть один із днів, передував збою операційної системи. У віконці праворуч від календаря відобразяться системні точки. Їх може бути декілька, в залежності від того, які системні процеси були вироблені на комп'ютері в цей день.4. Клацніть по контрольній точці та натисніть «Далі». Система запропонує вам переконатися у вірності вашого вибору, після чого, натиснувши кнопку «Далі» ви запустите процес відновлення, або «відкату» системи. Комп'ютер буде перезавантажений, а система повинна «повернутися» в той день, який ви обрали.
Корисна порада
Якщо у вас операційна система не завантажується взагалі, спробуйте запустити «Відновлення системи» з безпечного режиму. Для цього, утримуйте клавішу F8 в момент включення комп'ютера, а потім виберіть «Безпечний режим». Далі виконайте все, як описано вище.