Як налаштувати мікрофон, підключений до комп'ютера.

Сучасні технічні засоби дають можливість повноцінного спілкування в інтернеті. Можна не тільки листуватися, а й перемовлятися, якщо у вас є мікрофон і пристрої для відтворення звуку - навушники або колонки.
Інструкція
1
Роз'єми для мікрофона маркуються, як правило, рожевим кольором. Після підключення мікрофона наведіть курсор на зображення динаміка в треї, натисніть праву кнопку миші і в випадаючому меню вибирайте команду «Налаштування аудіопараметрів» .Визвать цю опцію можна інакше. Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте подвійним клацанням вузол «Звуки і аудіопристрої».
2
Зайдіть у вкладку «Мова». У розділі «Запис мови» відзначте в списку пристрій, який використовується на вашому комп'ютері, і натисніть кнопку «Гучність». У новому вікні «Рівень записи» в меню «Параметри» вибирайте команду «Властивості». Поставте прапорці біля регуляторів гучності, які будуть відображатися у вікні настройки аудіосистеми. Натисніть ОК для підтвердження вибору.
3
Поверніться у вкладку «Мова» і в розділі «Запис ...» натисніть «Перевірка». На цій стадії система перевіряє налаштування вашого обладнання. Натисніть «Далі», щоб запустити «Майстер налаштування», і дотримуйтесь вказівок «Майстра». Якщо ваше обладнання справно, і ви його правильно налаштували, система повідомить: «Перевірка успішно завершена ...».
4
Якщо у вас встановлена Windows7, в «Панелі управління» клацайте двічі піктограму «Звук». Зайдіть у вкладку «Запис», відзначте «Мікрофон» та натисніть кнопку «Властивості».
5
У вкладці «Загальні» зі списку «Застосування пристрої» вибирайте «Використовувати цей пристрій». Переходьте у вкладку «Рівні» і встановіть максимальне значеніе.Проверіть роботу мікрофона можна у вкладці «Прослухати». Там вибирайте пристрої відтворення звуку і скажіть кілька фраз.
6
Щоб налаштувати мікрофон для роботи в Skype, запустіть цю програму і в меню «Інструменти» вибирайте опцію «Налаштування». У розділі «Загальні настройки» відзначте «Налаштування звуку». Зі списку «Аудіовхід» вибирайте той мікрофон, який у вас встановлений. Поставте прапорець у чекбокс «Дозволити автоматичне налаштування звуку».
7
У розділі «Аудіовихід» налаштуйте параметри пристрою відтворення звуку. Натисніть «Зберегти» для підтвердження налаштувань.