Як відключити автозапуск в комп'ютері.

Коли завантажується операційна система, разом з нею можуть також запускатися і деякі програми, які інтегровані в автозавантаження. І ви навіть можете не здогадуватися, що ці програми працюють у фоновому режимі. При цьому чим більше їх запускається разом із завантаженням ОС, тим більше ресурсів пам'яті комп'ютера вони задіють.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Щоб оптимізувати роботу комп'ютера, деякі програми краще прибрати з його автозавантаження. Таким чином ви звільните оперативну пам'ять і зніміть навантаження з центрального процесора. Зробити це можна таким способом. Натисніть кнопку «Пуск». Далі виберіть «Усі програми», після чого - «Стандартні». Серед стандартних програм є «Командний рядок». Запустіть її. Введіть в ній команду msconfig і натисніть клавішу Enter. Через секунду з'явиться вікно «Конфігурація системи».
2
Пройдіть на вкладку «Автозавантаження». З'явиться список програм, які завантажуються разом з включенням комп'ютера. У цьому списку немає програм, які відповідають за нормальну роботу операційної системи, так що ви можете не хвилюватися, що випадково приберете з автозапуску ту, яка потрібна для ОС.
3
Кожна з цих програм відзначена прапорцем. Для того щоб прибрати її з автозапуску, вам просто необхідно зняти прапорець навпроти цієї програми. Не рекомендується відключати антивірусні програми і програми, що відповідають за безпеку роботи в інтернеті. Залиште тільки ті з них, якими ви часто користуєтеся.
4
Після того як ви відзначите всі програми, які необхідно зняти з автозапуску, натисніть «Застосувати» і OK. Якщо з яких-небудь причин потрібно прибрати повністю всі програми, які є в автозавантаженні, то просто натисніть «Вимкнути всі». Перезавантажте комп'ютер. При його наступному запуску відмічені вами програми вже завантажуватися не будуть.
5
Також в деяких випадках можуть з'явитися повідомлення з приводу безпеки вашого комп'ютера. Це може статися у випадку, якщо ви, наприклад, прибрали з автозапуску комп'ютера антивірусне програмне забезпечення. Повернути програми в автозапуск можна точно таким же способом.