Як вибрати весільні квіти. Як зібрати самій весільний букет.

Весільна церемонія - одне з найяскравіших подій в житті кожної людини. Як і будь-яке свято, її прийнято прикрашати квітами. Вибираючи весільний букет для нареченої, варто пам'ятати про декілька важливих моментів.
Інструкція
1
Підберіть форму букета з урахуванням побажань нареченої. Це може бути класичний кулю, каскад, крапля чи серце. Обговоріть з флористом вага букета, який вийде в результаті. Не варто забувати, що наречена - тендітне створіння, навряд чи здатне тягати за собою важкі, хоч і красиві квіти. Легкий букетик буде виглядати набагато гармонійніше на тлі дівчини, а також не доставить їй клопоту в світлий день.
2
Опирайтесь на колір і стиль сукні. Якщо сукня нареченої має яскраві вставки (наприклад, стрічку), постарайтеся підібрати букет в тон. Не обов'язково робити однотонний букет. Можна поєднувати різні кольори, головне, стежити за гармонією. Звичні білі квіти вже не настільки актуальні. Наречені прагнуть виділятися і слідувати своїм перевагам. Букет з червоних троянд у формі серця також відмінно підійде для весілля, як і класичний кулю з білих.
3
Не вибирайте сильно пахнуть квіти. Нехай вам і подобається запах лілій, але цілий день в їх запаморочливий аромат призведе до головного болю і поганого самопочуття. Дізнайтеся, чи є у флориста ті ж лілії, але декоративні - вони вирощені без настільки сильного запаху. Якщо ж ні, підберіть інші квіти.
4
Купуйте квіти для нареченої, дружки і бутоньєрок в одному місці. Букети для дам ні в якому разі не повинні повторювати один одного. Вони створюються в одному стилі, але повинні відрізнятися за кольором і розміром. Бутоньєрка жениха створюється в гармонії з букетом нареченої, свідка, відповідно, з букетом свідка.
5
Купуйте квіти для прикраси зачіски, порадившись з флористом. Вони не повинні виділяти сильний аромат, але повинні мати властивість зберігати свіжість без підживлення водою цілий день. Зів'ялі квіти на голові нареченої - сумне видовище.
Корисна порада
Не створюйте букет з одного сорту квітів. Навіть класичні червоні троянди варто розбавити бодай гілками зелені або орхідеями.
Квіти завжди захоплюють, створюють особливий настрій, розбурхують спогади. Зібрані в різні композиції вони здатні прикрасити весільне торжество і зробити його незабутнім.
Інструкція
1
Щоб улюблені квіти нареченої красиво і зі смаком прикрасили весілля, важливо поставитися до цього серйозно й уважно. Якщо ви відчуваєте, що не зможете самостійно оформити квітами торжество, то зверніться за допомогою до професіоналів. Їх консультації допоможуть вам вибрати єдиний стиль оформлення, зроблять ваше весілля гармонійною і красивою. Ви зможете уникнути неприємних сюрпризів у вигляді зів'ялих квіткових букетів і гірлянд на цю важливу подію.
2
При самостійному оформленні обов'язково враховуйте, що обраний стиль повинен бути присутнім у всіх елементах, починаючи з бутоньєрки жениха і букета нареченої і закінчуючи предметами банкетного залу. Обрані квіти повинні створювати неповторну атмосферу для нареченого і нареченої, підкреслювати значимість події і підтримувати гарний настрій.
3
Зверніть увагу на декоративний стиль флористики для оформлення весільного торжества. Головна його особливість - це створення квіткових композицій, де велика кількість квітів розташовується близько і досить щільно один до одного. Останнім часом весільні букети для наречених виконуються саме в цьому стилі.
4
Зробіть ваш улюблений квітка основним на весіллі, акцентуйте його в композиціях. Декоративному стилю більше притаманне симетричне розташування елементів, що має дотримуватися у формі, кольорі, структурі композиції.
5
Якщо ви хочете підкреслити чіткість і строгість декоративної квіткової композиції, то зупиніться на квітах круглої форми в поєднаннях жовтого з білим або білого і блакитного тонів. Наприклад, чудово виглядають букети жовтих троянд, симетрично розташовані по основних елементів залу.
6
Слід визначитися і з формою букетів. Вони можуть бути абсолютно різними: куполоподібними і ступінчастими, короткостеблості структурними. Дуже красиво виглядають довгі спадаючі букети. Головне, слідувати загальному стилю і орієнтуватися на свою фантазію і переваги, т.к. весілля - це все-таки торжество, організоване, в першу чергу, для нареченого і нареченої.
7
Згадайте про мову квітів. На жаль, трохи призабутий він здатний наповнити ваше торжество сенсом, зрозумілим тільки закоханій парі. Квіти завжди допомагали молодим вести мовчазний діалог і обмінюватися переживаннями. Наприклад, жовта троянда нагадувала про сумніви в почуттях, а гіацинт своїми бутонами призначав день зустрічі. Лілія символізувала чистоту, а біла гвоздика говорила про довірі і повазі.
8
Скористайтеся послугою, пропонованої деякими агентствами. При експрес-оформленні банкетного залу фахівці використовують квіти, подаровані гостями в РАГСі. Так квіти не зів'януть і красиво розставлені і доповнюють загальне оздоблення приміщення будуть радувати всіх присутніх під час весільного застілля.
Зверніть увагу
Не використовуйте для квіткового аранжування рослини з сильним запахом. Це стосується всього квіткового оформлення весілля. Занадто сильний аромат деяких кольорів може спровокувати неприємні симптоми, аж до виникнення алергії.