Як витопити гусячий жир. Як розтопити гусяче сало будинку.

Гусиний жир активно застосовується в кулінарії і народній медицині. В даний час його можна знайти на прилавках магазинів, але цілком можна витопити і вдома.
Інструкція
1
Гусиний жир найчастіше отримують в результаті перетоплювання сала птиці. Залежно від походження жиру розрізняють три їх види: внутрішній, поверхневий і з шлунків. Візьміть тушку гусака і ретельно промийте зовні і особливо всередині. Очин і пір'я видаліть. Обробити птицю дуже акуратно, ваша задача не пошкодити кишковий тракт, інакше гіркого неприємного присмаку не уникнути.
2
Вийміть гусячий жир-сирець, його ви відрізните по жовтуватому кольору і характерним виду. Жир можна відразу не витоплювати, а відправити на заморожування. Для цього помістіть його в ємність і поставте в морозильну камеру. якщо ви Морозом великі обсяги продукту, то використовуйте картонні коробки, в які підкладіть пергамент, або ящики на основі штучних матеріалів.
3
Якщо жир-сирець заморожували, то перед Витопки з нього потрібно видалити пергаментний папір і подрібнити блок на маленькі шматочки (30х30 мм), щоб поліпшити первісну передачу тепла і скоротити тривалість нагрівання.
4
Для власне витоплення жиру використовуйте метод «водяної бані». Помістіть шматочки жиру в друшляк, під нього поставте відповідну по діаметру каструлю і все це пристосування закріпіть над ємністю з водою. Доведіть воду до кипіння і накрийте «баню» щільно прилягає кришкою. Топіть жир протягом 5-7 годин. Не забувайте підливати воду.
5
Можете витопити жир, помістивши шматочки в товстостінну каструлю. Ємність залиште в заздалегідь нагрітій духовці на 3-4 години, після закінчення яких злийте розтоплену масу, приберіть шкварки і сполучну тканину і знову поставте в духовку ще на годину.
6
У промисловому виробництві застосовуйте двостінний котел з періодичним дією. Місткість таких котлів 500-1000 кг. Витоплюють жир за допомогою пари під тиском 0,6-0,8 МПа. Зазвичай завантажують приблизно 10-20 кг жиру. Температуру доводять до 130 ° С-135 ° С, не вище, так як білкові речовини пригоратимуть і з'явиться неприємний запах. Після випаровують зі сполучної тканини вологу. В кінці відділяється вода, виникла хімічним шляхом. Щоб відвести утворюються пари, доцільно помістити над дупликатора вентилятор. Завершити витоплення можна тоді, коли сполучна тканина переробляється в шкварку червоно-бурого кольору, плаваючу на поверхні. В процесі приготування жиру на виробництві потрібно справити органолептический аналіз, визначити кислотне і перекисне числа, аналіз початкового прогорання і пробу Крайсса.
7
Колір власне гусячого жиру повинен бути золотисто-жовтим, якщо темніше, то жир, швидше за все, підгорів. Шкварка теж відрізнятиметься пригорілим смаком. Витоплення займає в загальному 3-4 години.
Корисна порада
Зберігайте гусячий жир в темному і бездушному приміщенні, так як він легко приймає всі чужорідні запахи. Термін придатності продукту - 6 місяців.
З давніх часів розтоплений гусячий жир вважався в Росії народним засобом для профілактики і лікування багатьох простудних і шкірних захворювань. Завдяки натуральним компонентам він є хорошим і безпечним косметичним засобом. Але, головне, гусячий жир прекрасно підходить для приготування самих різних блюд.
Вам знадобиться
    • гусячий жир;
    • сковорода.
Інструкція
1
Завдяки тому, що гусячий жир не такий твердий, як жир інших птахів і тварин, розтоплювати його набагато легше і швидше. Щоб зробити процес розтоплення ще більш швидким, наріжте жир невеликими шматочками.
2
Візьміть чисту сковороду, бажано з товстим дном, щоб жир овая маса не горіла на ній. І добре розжарити її на великому вогні. Сковорода повинна бути обов'язково сухий, інакше жир розбризкуватиметься в усі сторони.
3
Після того, як сковорода нагріється, додайте в неї невелику щіпку солі. Завдяки цьому не буде бризок жир а, а їжа, приготована після розтоплення жир а, чи не пригорить до сковороди.
4
Зробіть вогонь якнайменше, викладіть на сковороду гусячий жир і чекайте, поки він повністю не розтопиться. Можна накрити сковорідку кришкою.
5
Якщо необхідно розтопити велика кількість жир а, викладайте його на сковороду невеликими порціями і збирайте отриманий жир ложкою в скляну банку. Можна також процідити його через марлю.
6
Після того, як жир охолоне, закрийте банку кришкою і поставте в холодильник.
7
Використовуйте розтоплений жир , як основу для підсмажування м'яса і овочів. Завдяки натуральним інгредієнтам він абсолютно безпечний для використання в їжу.
8
Розтоплений гусячий жир можна також використовувати при виготовленні в домашніх умовах захисних та поживних масок для обличчя. Для цього злегка підігрітий жир слід змішати з декількома краплями камфорного масла і нанести на 20 хвилин на обличчя. Після цього видалити залишки жир а серветкою і вмитися теплою водою.
9
Добре застосовувати розтоплений жир для лікування екземи або сухої шкіри рук і ніг в зимовий період. Завдяки зігріваючим властивостям, він відмінно знімає запалення, пом'якшує шкірні покриви, роблячи ручки гладкими і шовковистим. Намазувати жир на шкіру достатньо один раз в день, але, щоб досягти максимального ефекту, робити це слід регулярно.