Як зробити кедрове масло. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сибірський кедр або «сосна краси» - це дерево, яке можна назвати національною гордістю Росії. Він вважається символом сили, здоров'я, сили, стійкості і довголіття. Світ знав про лікувальні властивості кедра давно. Горішки сибірського кедра експортувалися до Англії ще за часів правління Івана Грозного.
Інструкція
1
Вийміть горіхи і ретельно просушіть їх. Для цього скористайтеся спеціальним пристроєм - фортопресорной колоною жаровнею або барабанної сушаркою. У домашніх умовах при обробці малої кількості горіхів можна використовувати побутову сушилку для овочів або духову шафу. Сушка додає горіхам аромат і робить їх ще смачніше.
2
Остигнули горіхи очистіть від сміття, просійте, щоб видалити всі сторонні домішки. Щоб зняти сухий шар шкаралупи, можна помістити горіхи в полотняні мішок і потрясти деякий час. Хоча багато господинь вважають це зайвою роботою, адже горіхи все одно потрібно чистити.
3
На виробництві горіхи калібрують. Діляться вони на три типи: дрібні, середні і великі. По завершенню цієї «брудної» роботи горішки кидають на гречерушках або на верстатах СВУ-1. Після цього важкого оброблення їх просівають на віялках і очищають таким чином ядро від шкаралупи і «рубашечек». Будинки перед тим, як звільняти ядро від шкаралупи, помістіть горіхи на 10-15 хвилин у гарячу воду, потім відкиньте на сито. Викладіть вже сухі горіхи на стіл і пройдіться по ним качалкою кілька разів. Ту ж процедуру можна проробити, попередньо злегка обсмаживши горіх.
4
Очищені ядра всипте в побутової прес, ним користуються для отримання соку з ягід. Встановіть найбільшу потужність і включіть апарат. Не чекайте, що масло побіжить рікою, зі склянки великих ядер виходить трохи більше чайної ложки сирцю. Найчастіше ядра доводиться проганяти через прес двічі або тричі. Використовувати ручну соковижималку можна, хоча це і не дуже зручно (в якості насадки беріть найменше сито)
5
Зберіть отриманий продукт і дайте йому відстоятися. В ідеалі на дні ємності ви повинні отримати мутний осад, рівний? масла.
6
Злийте масло, відфільтруйте і простерилизуйте на водній бані не більше 7-10 хвилин.
Зверніть увагу
З горішків сибірського кедра, який найбільш цінний, виготовляють висококалорійне масло, а з сухого залишку отримують кондитерську муку, яку використовують у виробництві вищих сортів халви і цукерок. Не зникає і шкаралупа, з неї виготовляють відмінний метиловий спирт, а також оцтову кислоту та інші корисні речовини. Кедрова олія є біологічно активною добавкою, а також активно використовується в косметології для масажу тіла, приготування масел для обличчя, як компонент засобів по відновленню шкіри. Ціна цієї олії на світовому ринку завжди була високою.