Як зшити шубу. Зшити шубу своїми руками.

Зшити гарне хутряне пальто можна зі штучного хутра. Це набагато простіше і дешевше, ніж з натурального, а вироби виходять дуже красивими і теплими.
Вам знадобиться
  • Мех, нитки кушнірські і звичайні, гачки для застібок, швейна машинка і оверлок.
Інструкція
1
Купити відповідний штучне хутро. Краще придбати хутро з коротким ворсом. На довгу шубу міді вимагається 3,5 або 4 метри. Метраж хутра залежить від фасону, форми коміра, довжини виробу. Фасон краще вибрати найпростіший, за основу взяти пальто-трапецію. Також підібрати підходящу за кольором підкладку, стьобану на синтепоні або ватині. Купити спеціальну фурнітуру - гачки для застібки. На шубу довжиною нижче колін потрібно 4 гачка.
2
Викрійки приготувати заздалегідь, вирізати їх з поліетиленової щільної плівки і написати на кожній деталі назву. Викроюють деталі шуби, розклавши хутро в один шар, ворсом вниз. Обвести викрійки кравецьким дрібному, на припуски швів додати по бічних зрізах 2 сантиметри, на підгин 5 сантиметрів. Кожну викрійку накладати написом вниз, потім написом вгору, в дзеркальному відображенні. Викроювати гострим кравецьким ножем, ножицями НЕ кроїти. Також викроїти деталі з підкладкової тканини.
3
Зшивають деталі з хутра на побутової швейної машині, ширина рядка не менше 4 міліметрів. Зшиваючи деталі, стежте, щоб хутро не потрапляв в рядок. Нитки взяти спеціальні, кушнірські. Шви обробити на машині оверлок.Подшіть шубу і низ рукавів потрібно на руках. Потім зшити звичайними нитками підкладкову тканину на швейній машинці.
4
Вкласти готову деталь з підкладки виворітного стороною до виворітної сторони шуби. Приколоти Кушнірські булавками, розподіливши підкладку рівно і без складок, особливо в області горловини. На руках пришити підкладку до хутряному пальто. Низ підкладки підшити на 3 сантиметри вище нижнього краю шуби.Рукава підкладки підшити врівень з рукавами шуби, пришити акуратними стібками на руках до рукавів пальто.
5
Воротник до шуби пришити в останню чергу. Спочатку пришити зовнішній комір до горловини шуби, потім, підвернувши внутрішній комір, пришити дуже ретельно і акуратно на руках непомітними стежкамі.Также в останню чергу пришити кушнірські гачки для застібки.
Корисна порада
З цієї ж інструкції можна зшити шубу з натурального хутра. Попередньо радимо вивчити деякі особливості роботи з хутром.