Як прати бейсболки.

Бейсболка - зручний і практичний головний убір. До того ж для багатьох молодих людей кепка є складовою частиною образу, визначає їх стиль. Водночас, нерідко виникає проблема з пранням даної речі.
Вам знадобиться
  • - засіб для чищення;
  • - плямовивідник;
  • - губка.
Інструкція
1
Якщо забруднення не надто сильне, почистіть бейсболку вручну, не допускаючи її намокання. Для усунення плям бруду і поту на внутрішньому обідку кепки, скористайтеся вологою губкою, змоченою в теплій мильній воді. Цією ж губкою акуратно протріть зовнішній ободок бейсболки. Слідкуйте за тим, щоб температура води була не більше 40 градусів.
2
Щоб навести мильну воду, змішайте півсклянки порошку, придатного для чистки вашої кепки і півтори склянки теплої води. У цьому складі та змочуйте губку.
3
Сполосніть губку у чистій воді і ще раз протріть всю кепку, видаляючи залишки піни. Протирайте доти, поки не видалите всі сліди миючого засобу з вироби.
4
Поперіть тканинну частина кепки руками, намагаючись не зачепити козирок.
5
Для видалення стійких, в'їдаються плям, скористайтеся щадним засобом для виведення плям. Нанесіть його на пляму і залиште на деякий час. Потім обережно змийте засіб вологою губкою.
6
Видаліть всю шерсть і пух з поверхні бейсболки за допомогою ролика, забезпеченого липкою стрічкою або звичайного скотчу.
7
Висушіть головний убір, поклавши всередину твердий предмет, відповідний формі голови, щоб не відбулося деформації виробу. Для цього можна скористатися перевернутої вниз горлечком трилітрової банкою. Надіньте на неї кепку і дайте висохнути. Можна використовувати в цих же цілях невеликий м'яч або глобус.
8
Ніколи не допускайте прання даного вироби в пральній машині. В іншому випадку бейсболка втратить свою форму і прийме непривабливий вигляд, непридатний для подальшої шкарпетки.
Зверніть увагу
При дуже сильному забрудненні бейсболки і якщо ручне прання не змогла позбавити її від плям, скористайтеся послугами хімчистки.
Корисна порада
Спробуйте висушити бейсболки за допомогою рушники. При цьому повністю виключіть викручування кепки і рушником не тріть тканину, а лише промокайте її.