Як поліпшити прийом мобільного телефону.

Незважаючи на повсюдне поширення мобільних телефонів, ситуації з поганим прийомом стільникового зв'язку все одно виникають, сигнал доступний не скрізь. Причому якість зв'язку не залежить від вартості мобільного телефону - деякі моделі не справляються зі своїми функціями навіть в умовах міської квартири. Рішення щодо поліпшення якості зв'язку є, просто виберіть відповідний варіант.
Вам знадобиться
  • - cотовий телефон;
  • - репитер;
  • - пасивна антена.
Інструкція
1
Перешкодами для прийому можуть бути масивні стіни, залізобетонні або металеві перекриття, відсутність базових станцій конкретного оператора. Зверніть увагу на стільникові репітери. Пристрій допоможе в приміщенні, де неможливо здійснити дзвінок. Наприклад, ви працюєте в офісі, який знаходиться в напівпідвальному приміщенні, недоступною зв'язок буває на території підземної парковки, щоб подзвонити кожен раз потрібно виходити на вулицю.
2
Репитер посилить сигнал від базової станції оператора, буде випромінювати його в сторону мобільного телефону. Майте на увазі, неправильно встановлена система може погіршити якість зв'язку. Для установки системи зверніться до офіційним представництвам - вам не тільки підберуть потрібне обладнання, а й правильно зроблять установку.
3
Майте на увазі, в зоні невпевненого прийому мережі телефон витрачає багато енергії, акумулятор мобільника починає витрачати заряд. Тому стежте за зарядом батарейки, іноді його може просто не вистачати для дзвінка.
4
Якщо возитися з установкою системи стільникових репитеров не хочеться, спробуйте більш простий варіант - пасивний антенний підсилювач. Пристрій буде працювати в приміщенні, де сигнал є, але слабкий, невпевнений - антена стабілізує його.
5
Така антена не тільки покращує якість зв'язку, але й забезпечує економну витрату енергії акумулятора, зменшує шуми і перешкоди, що виникають при розмові по телефону. Щоб її встановити не потрібно звертатися до фахівців, просто помістіть антену всередину телефону, ближче до відсіку з акумулятором.
6
Якщо ви плануєте поїздку за місто, прихопіть із собою кілька СІМ карт різних операторів. Можливо, для спокійного спілкування, достатньо змінити оператора - якість зв'язку безпосередньо залежить від зони покриття мережі.
Корисна порада
Перевірте, не впливає на якість зв'язку радіотелефон, від різниці в діапазоні частот можуть виникнути перешкоди.
Багато стільникові телефони в сучасних міських умовах часто не справляються з якісним прийомом сигналу, навіть якщо являють собою дорогі моделі. Слід подбати про якість прийому, виконавши декілька нескладних дій.
Інструкція
1
Перевірте потужність акумулятора вашого телефону . Він використовує набагато більше енергії під час викликів, ніж коли перебуває в режимі очікування. Часто акумулятор може бути досить сильним, щоб зробити дзвінок, але недостатньо потужним, щоб одночасно з цим налаштувати сигнал. Намагайтеся завжди тримати його зарядженим.
2
Змініть ваше місце розташування. Будинки або інші великі споруди можуть блокувати сигнал вашого мобільного телефону . Спробуйте вийти на вулицю або підійти до вікна під час виклику. Якщо у вас виникли проблеми з прийомом на вулиці, спробуйте знайти вільну широку площадку і краще підніміться на природне піднесення.
3
Спробуйте скористатися спеціальними пристроями для посилення сигналу. Це можуть бути гібридний підсилювач або ретранслятор для особистого використання. Вони можуть використовуватися практично з будь-яким телефоном, не вимагають довгої установки і дійсно працюють.
4
Оновлення антену телефону . Деякі виробники стільникових телефонів роблять не найякісніші антени для своїх пристроїв, які краще поміняти відразу в магазині або в домашніх умовах. Нова антена обійдеться вам порівняно недорого і забезпечить більш якісний прийом.
5
Спробуйте правильно налаштувати мережу. Більшість операторів працюють незалежно один від одного, використовуючи свої власні частоти і по-різному впливаючи на сигнал стільникового телефону . Швидше за все, якщо телефон погано контактує з однією мережею, то можна просто замінити оператора. Багато з них при цьому дозволяють зберегти попередній номер телефону .
6
Тримайте телефон правильно. Зазвичай коли мобільний телефон знаходиться у вертикальному положенні, то якість сигналу. Але якщо ви занадто нахиляєте його або тримайте дивним чином, наприклад, сильно стиснувши руками, то це буде заважати роботі антени. Тримайте телефон прямо, щоб він без проблем ловив сигнал оператора.