Що таке хмари.

Хмари - це видимі з поверхні землі конденсації водяної пари. Склад хмар залежить від температури навколишнього середовища. Вони можуть бути крапельними, кристалічними і змішаними.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо окремі елементи облікової стають занадто великими, вони починають відділятися від хмар у вигляді опадів. Більшість опадів з'являється з хмар, в яких хоча б один шар має змішаний склад. Опади у вигляді мряки, як правило, випадають з хмар однорідного складу.
2
Найчастіше хмари можна зустріти в тропосфері. Всі вони класифікуються згідно з міжнародними стандартами. Деякі види хмар, наприклад сріблясті, можна зустріти на висоті вісімдесяти кілометрів.
3
До хмарам нижнього ярусу, які розташовуються на висоті до двох кілометрів, відносяться шаруваті, шарувато-дощові і шарувато-купчасті хмари. Середній ярус (2-7 км) представлений високо-купчастими і високо-шаруватими хмарами. До верхнього ярусу тропосферних хмар відносять перисті з усіма їх різновидами. Вони зустрічаються на висоті до 13 кілометрів.
4
Перисті хмари являють собою скупчення окремих елементів, представлених у вигляді білих ниток або жмутів. Зазвичай даний вид хмар має досить велику сферу розповсюдження у вертикальному напрямку. Це обумовлено великими розмірами кристалів, з яких вони складаються.
5
Шаруваті хмари віддалено нагадують туман. Вони утворюються досить близько до поверхні землі, представляючи собою єдиний щільний шар висотою від п'ятдесяти да 500 метрів. Іноді відбувається злиття цього типу хмар з таким наземним явищем як туман.
6
Купчасті хмари - досить щільні скупчення кристалів, що володіють сильним вертикальним позиціонуванням. Найчастіше вони є областю конвекції, розтягуючись на декілька кілометрів у висоту.
7
Варто відзначити, що хмари зустрічаються і на інших планетах сонячної системи та їх супутниках. Природно, їх природа кардинально відрізняється від земних хмар. Це обумовлено відмінностями у складах атмосфер кожної планети.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y9Gz9LNcYF0