Як зробити латочку.

В житті ніколи не можна все передбачити. Непередбачені ситуації трапляються, і як би ми не берегли одяг, на ній можуть виникнути дефекти. Якщо річ дуже дорога вашому серцю, то можна її спробувати реанімувати за допомогою заплатки.
Інструкція
1
Почнемо з дитячого одягу. Тут все простіше. Якщо дитина порвав джинси або штани на коліні, то можна пришити шкіряні заплатки. Тільки робити це треба на обидві коліна для симетрії. І в цілому, при накладанні латочок намагайтеся завжди зробити сімметрічную.Платье або кофточку дівчинки можна фарбувати, замаскувавши дефект за допомогою аплікації. Зараз в магазинах для рукоділля великий вибір аплікацій на будь-який смак. Ці аплікації клеяться за допомогою гарячої праски. Прикладіть аплікацію до місця пошкодження і пропрасуйте її через тонку тканину.
2
Якщо в чоловічому светрі з'явилася дірка на лікті, то ви можете виконати ту ж процедуру, що і з дитячими штаньми. Зараз в моду стали входити светри з підлокітниками.
3
А ось з жіночим одягом все набагато серйозніше. Тут краще постаратися зовсім замаскувати дефект, зробивши потайною шовчик. Але якщо цього не виходить, спробуйте доповнити зіпсоване плаття або костюм вишивкою. Якщо дірочка значна, то на допомогу прийдуть паєтки. Паєтки треба підбирати в тон сукні. Зробіть з них невеликий візерунок. Він може стати милим доповненням до образу. І ніхто крім вас ніколи не дізнається справжню причину появи вишивки.