Як розвинути в собі особистість.

Як правило, повага до людини і вескость його авторитету, формується на основі його позитивних якостей і визначеного походу до життя. Так що якщо хочете, щоб вас цінували і поважали, прагнете постійно розвивати в собі особистість.

Інструкція
1
Перш все, вам необхідно спробувати пізнати самого себе і визначити своє місце в цьому житті. Щоб прийти до цього, вам потрібно буде усвідомити не тільки те, хто ви в сім'ї і на роботі, але й подумки включити в цю систему свої ідеали і мрії, очікування і прагнення. Вам потрібно зізнатися самому собі в тому, які саме у вас є недоліки і наскільки вони перешкоджають вам рухатися по життю. При цьому варто зосереджуватися тільки на своїх недоліках, а не розмірковувати про те, що є люди й гірше.
2
Складіть для себе план, які саме якості вам би хотілося мати. Так, наприклад, можете почати саморозвиток з боротьби зі своїми недоліками, проте отримати це в миттєві результати неможливо - адже за короткий період часу ви не зможете повністю змінити свій характер, так що наберіться терпіння і будьте цілеспрямованими у досягненні поставлених перед собою цілей.
3
Ви унікальні , у вас є свої схильності, ідеали, пріоритети та інтереси. Не забувайте про це і прагніть до різнобічного розвитку з урахуванням усіх ваших індивідуальних особливостей. Наприклад, ви можете виробляти в собі якості, які необхідні для бізнесу або для кар'єри, ви можете розвиватися творчо або розвивати в собі комунікативні якості. Також розвивайте в собі і додаткові якості, наприклад, почуття гумору. Вчіться давати свою оцінку різних ситуацій і розвивайте аналітичне мислення.
4
Розвивайте в собі відповідальність за все, що ви робите, за ваше життя і за ваше здоров'я, за ваші переконання, кар'єру і фінансове становище. Крім того, перестаньте керуватися виключно думкою тих, хто вас оточує. Коли ви робите проступки - вмійте бути відповідальними за них, вмійте їх виправляти, а також виймайте з них досвід і обмірковуйте, яким буде найбільш гідна поведінка з вашого боку, якщо ситуація повториться.
5
Розвивайте в собі здатність бути ввічливим і доброзичливим до людей. Особисті доброзичливі відносини, побудовані у всіх сферах і з людьми, в тих місцях, де ви буваєте частіше за все, мають велику силу і не раз можуть допомогти вам в подальшому у вирішенні різних проблем.