Як перевірити настройки модему. налаштування інтернету Волгателеком.

Перевірити налаштування модему потрібно, коли пристрій не визначився при установці або з'явилися проблеми з підключенням. Дізнайтеся дані у провайдера, труднощі з підключенням можуть виникнути через невідповідність налаштувань.
Вам знадобиться
  • - модем;
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб перевірити настройки, відкрийте вкладку «Панель управління», знайдіть її через кнопку «Пуск». В меню вам знадобиться значок «Модеми». Перевірте модель модему, правильність назви. Якщо ці дані не збігаються з встановленим обладнанням, запустіть «Майстер установки обладнання». Прослідкуйте, щоб модем був підключений - пристрій визначиться автоматично.
2
Якщо ви бачите список пристроїв, виберіть модем з відповідним до вашого назвою, натисніть пункт «Додати». Якщо в списку вашого модему не виявилося, спробуйте встановити драйвер сумісного пристрою. Перевірте його працездатність, назва вашого модему має з'явитися в списку пристроїв. Видаліть зі списку зайві, інакше, між драйверами, можуть виникати конфлікти.
3
Переконайтеся в доступності обладнання. Відкрийте вкладку «Панель управління», далі клацніть пункт «Система» і знайдіть рядок «Пристрої». Виберіть встановлений модем і клацніть по значку правою кнопкою миші. У контекстному меню знайдіть рядок «Властивості». Перевірте «Безпека», «Мережа», «Доступ» і переконайтеся, що пристрій діє, підключіть його.
4
Щоб перевірити настройки порту, клацніть значок «Модеми», виберіть встановлений пристрій і знайдіть кнопку «Властивості». Далі натисніть на рядок «Установка зв'язку» і перевірте відповідність поточних налаштувань порту, подивіться найменування і швидкість передачі даних.
5
Перевірте налаштування швидкості передачі даних у вкладці «Модеми», натисніть на значок з вашим пристроєм, виберіть рядок «Властивості». Далі перейдіть в меню і виберіть вкладку «Загальні», встановіть швидкість передачі відповідно до можливостей вашого модему. Значення знайдіть в керівництві користувача, що постачається разом з пристроєм.
6
Клацніть по значку «Мій комп'ютер» правою клавішею миші, виберіть рядок «Властивості». Далі перейдіть в меню «Обладнання» і натисніть на вкладку «Диспетчер пристроїв». Встановлений модем відобразиться в рядку «Модеми». Зверніть увагу, назва і тип модему повинні відповідати параметрам вашого обладнання.
7
Натисніть кнопку «Властивості» правою клавішею миші - вкладка «Загальні». Тут можете подивитися дані про ваше обладнання, можете включити, або відключити пристрій. Якщо обладнання працює нестабільно, запустіть систему усунення неполадок. Основні дані про драйвер знаходяться у вкладці «Модем», ви можете оновити його, або відкотити до попередньої версії.
8
Зверніть увагу на вкладку «Додаткові параметри зв'язку». Задавши рядок ініціалізації, ви забезпечите адаптацію модему до конкретного каналу зв'язку. Налаштування потрібні для USB модему. Далі перейдіть в меню «Діагностика», перевірте правильність налаштувань модему, натиснувши кнопку «Опитати модем». Відомості про модем будуть відображені в нижній частині вікна.
Корисна порада
Процес установки обладнання залежить від конкретного пристрою і налаштувань мережі інтернет. Налаштування модему можна подивитися в керівництві користувача або дізнатися у провайдера.
Якщо у вас є сучасний комп'ютер, який підключений до інтернету через модем, то в разі будь-якого збою, пов'язаного з неможливістю виходу в інтернет, ви повинні знати, як подивитися настройки модему, щоб внести корективи і налагодити його роботу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - модем;
  • - керівництво користування ПК;
  • - телефон вашого провайдера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що модем підключений правильно. Потім в комп'ютері відкрийте меню «Пуск», відкрийте папку «Панель управління», виберіть значок «Телефон і модем». На вкладці «Модеми» виберіть необхідний модем та натисніть на кнопку «Властивості».
2
Встановіть гучність динаміка, який буде спрацьовувати при підключенні до інтернету, потім встановіть максимальну швидкість для COM-порту, куди встановлений модем. Встановіть прапорець біля функції «Дочекатися сигналу», коли лінія вільна, щоб не було набору в тому випадку, якщо лінія не працює або зайнята.
3
Зробіть діагностику модему, щоб переконатися в правильності роботи всіх його компонентів. Комп'ютер зробить перевірку і видасть список, який є підтвердженням, що даний модем Windows використовує правильно.
4
Налаштуйте параметри буферизації даних, які будуть передаватися через COM-порт. Встановіть прапорець біля кнопки «Використовувати буфери FIFO». Уточніть кількість буферів передачі і прийому. Спочатку встановіть максимальне значення буферів, якщо модем буде працювати не коректно, наприклад, дані будуть загублені, тоді зменшіть їх значення.
5
У вкладці «Додаткові параметри зв'язку» ви можете самі налаштувати параметри вашого модему. В поле для введення команд ініціалізації можна ввести команди модему, які передаватимуться йому перед набором номера. Для того, щоб дізнатися команди, які вказуються в рядку ініціалізації, краще всього проконсультуватися у служби технічної підтримки або у вашого провайдера, або у виробника модему.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, чи варто прапорець «Відключення при простої більше» чи ні. Якщо прапорець встановлений, то з'єднання буде перериватися при простої комп'ютера протягом деякого проміжку часу, який вказано автоматично. Якщо вас це не влаштовує, просто відключіть цю функцію, і модем буде відключатися тільки після команди користувача.