Як збільшити швидкість модему zyxel.

Компанія Zyxel пропонує безліч пристроїв дротового і бездротового підключення до мережі. При роботі з ними, як і при використанні інтернету в принципі, немаловажна швидкість підключення. Для її збільшення використовуйте один з простих способів.
Інструкція
1
Швидкість підключення до мережі залежить від вашого тарифного плану, від величини завантаження каналу доступу до провайдера, а також від кількості програм, що задіюють поточний підключення одночасно із завданнями, які є для вас пріоритетними. Для зміни тарифного плану ознайомтеся з пропозиціями, діючими для вашого регіону. Зверніть увагу на безлімітні тарифи, необов'язково пов'язані саме до того оператору, до якого ви підключені в даний момент. В іншому випадку переходьте до наступного кроку.
2
Оптимізуйте навантаження на канал доступу до мережі, відключивши всі програми, які так чи інакше можуть задіяти поточний підключення. Закрийте як програми, що діють в активному і пасивному режимі, так і ті, які можуть завантажувати оновлення. Вимкніть такі програми, як менеджери закачувань, торрент-клієнти, а також месенджери. Закрийте ті програми, які знаходяться на панелі провідника, а також в треї. Запустіть диспетчер задач і проконтролюйте відключення програм, відкривши вкладку диспетчера задач.
3
Для оптимізації веб-серфінгу налаштуйте браузер таким чином, що картинки, а також java і flash-додатки будуть відключені. Відключайте ті елементи, які не є пріоритетними для виконання поточного завдання.
4
Для оптимізації завантаження за допомогою торрент-клієнта виконайте другий крок, після чого налаштуйте додаток. Встановіть максимальну кількість завантажень рівним одній, після чого виділіть всі файли і завантажені файли. Встановіть максимальну швидкість віддачі рівній одному кілобітах в секунду і відключіть обмеження по швидкості для завантажень. Крім цього, виставте максимальний пріоритет для діючих закачувань.
5
При роботі з менеджером закачувань виконайте рекомендації, зазначені у другому кроці і налаштуйте максимальну кількість завантажень таким чином, що воно буде дорівнює одному. Крім цього, встановіть максимальний пріоритет для діючих завантажень і не запускайте програми зі списку, зазначеного в другому кроці, до завершення завантаження.