Як упакувати м'яку іграшку.

Отримувати подарунки набагато приємніше, якщо вони мають гарне оформлення, тому про гарній упаковці варто подбати заздалегідь. До того ж, якщо вона буде виготовлена власноруч, це дасть можливість вкласти в нього частинку вашої душі.
Інструкція
1
Якщо на упаковку м'якої іграшки у вас мало часу - можете скористатися пакувальної папером. Поставте іграшку на середину аркуша, підійміть краю паперу, красиво їх зберіть і перев'яжіть стрічкою або бантом. Або ж, якщо у вас є можливість, можете замість паперу скористатися гарною тканиною (форма відрізка при цьому повинна бути квадратної), яку за своїм смаком можна прикрасити мереживом, стрічками, намистинами або бісером.
2
Також за розмірами іграшки можна зробити різні варіанти коробок. Наприклад, можете зробити коробку напіввідчиненого типу з клееночним «віконцем». Для її виготовлення заміряйте висоту, ширину і глибину іграшки. Потім, виходячи з цих даних, виготовте з щільного картону коробку.
3
З виворітного боку кришки накресліть контур майбутнього віконця, форма якого залежить виключно від форми м'якої іграшки і від ваших побажань. Наприклад, це може бути овал або прямокутник, проте можна надати віконця і інші форми - зробити його у вигляді серця, зірки або контура (це не обов'язково повинен бути контур самої іграшки а, приміром, можна зробити контур янголятка або машинки). Після чого намальовану фігуру потрібно вирізати за допомогою ножа для паперу. І на завершення заклейте з виворітного боку кришки віконце щільною клейонкою.
4
Далі можна переходити до декорування коробки. Так, приміром, її можна прикрасити наклейками або аплікаціями, або ж перев'язати широкою стрічкою і прив'язати до неї бант. Дуже вишукано також подарунок може виглядати, якщо обв'язати коробку з подарунком стрічкою, а замість банта закріпити квітку або невелику квіткову композицію.
5
Якщо не хочете, щоб упаковка була відкритою - можете зробити для м'якої іграшки закриту. Наприклад, це може бути коробка, виготовлена з окремих частин, вирізаних з картону. Виготовте дно, дві боковини по її ширині, одну по її довжині і одну по її довжині + за розмірами необхідної кришки. Кожну з цих частин обклейте пакувальної папером, а потім склейте їх між собою. При цьому в якості зав'язки для можете приклеїти по відрізку стрічки між дном коробки і її передньої бічною частиною, а також з виворітного боку кришки.
Чаші всього іграшка дарується дитині в якості подарунка. І упаковка для неї залежить від оздоблення, конструкції та інших особливостей виробу. Настільні ігри, технічні іграшки, ляльки упаковуються в індивідуальні коробки. Дрібні іграшки укладаються в коробки по кілька штук. Причому це можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - Ножиці;
  • - клей;
  • - аркуш ватману;
  • - кольорова фольга;
  • - гофрований папір.
Інструкція
1
М'яку іграшку можна подарувати в прозорому пакеті. Але набагато цікавіше вийде, якщо вкласти в лапки ведмедики або зайця подарунок меншого розміру. Вийде своєрідний сюрприз від зайчика або ведмедика.
2
Порадуйте дитини подарунком, який упакований в коробку у вигляді великої цукерки. Візьміть прямокутний аркуш ватману. Він повинен бути відповідного розміру, щоб туди вільно помістилася іграшка. Поверніть лист так, щоб вийшла труба. Скріпіть краю труби скотчем або клеєм ПВА.
3
Помістіть в отриману ємність подарунок. З двох кінців по периметру труби наклейте невеликі прямокутники з обгорткового паперу. Прямокутники перетяните красивою стрічкою. Упаковку можна розмалювати малюнками або приклеїти на неї аплікацію.
4
Наступна оригінальна упаковка для іграшки - цукеркова гірлянда. Наприклад, ви купили подарунок для хлопчика - паровоз. Приберіть заводську упаковку.
5
Оберніть іграшку м'яким папером або ватою. Візьміть кольорову барвисту фольгу. На середину фольги покладіть іграшку і загорніть її по довжині паровоза з вагончиками. Кожну секцію деталей перетяните яскравою пакувальної стрічкою. Кінчики фольги перев'яжіть.
6
З фольги іншого кольору виріжте квадрати. Кожен квадрат стисніть пальцями в середині, щоб він прийняв форму банта. Зробивши кілька бантів, прикріпіть їх в місця перетяжки деталей паровозика. У вас вийде цукеркова гірлянда.
7
Дитині буде приємно отримати подарунок в упаковці, яка схожа на різнокольорову рибку. Візьміть гофровану папір квадратної форми. На середину покладіть невеликий подарунок.
8
З'єднайте краю в пучок і перев'яжіть його стрічкою. Ножицями підрівняйте кінчики, надаючи їм форму хвоста. Надайте отриманої упаковці форму тіла рибки.
9
З невеликих квадратиків зробіть плавники і приклейте їх зверху і з боків. З чорного паперу виріжте два кружечка і приклейте їх в місця для очей.
10
Подарункова упаковка для іграшки - важливий атрибут дарування. Вона повинна бути безпечною для дітей і барвистою. Упаковка повинна легко відкриватися. Зроблена вашими руками вона викличе радість і здивування оточуючих.